Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

bakırköy evden eve nakliyat firması

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Konusunda Kurumsal Bir Nakliye Firması İle Eşyalarınız Yeni Evinize Sorunsuz Taşınsın. Türkiye'nin üç büyük şehrinden olan olan İstanbul'da Bakırköy evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, ülkemizin tüm il ve ilçeleri için nakliye hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul'un ilçelerinden birisi olan Bakırköy ilçesi içinde sunulan nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı da sağlayan firmamız, sürekli olarak rezervasyon yaptırabilecek olduğunuz iletişim numaralarına yer vermektedir. Aynı zamanda erken rezervasyon durumları sonrasında yaklaşık %20 indirimli fiyatlar ile nakliye hizmeti veren firmamız, aynı zamanda evlerin taşınacak olan eşya ve oda sayılarına göre farklı fiyat tarifesi uygulamaktadır. Evden eve taşımacılığın yanı sıra asansörlü eşya taşımacılığına da yer veren Bakırköy evden eve firmamız, eşyaların garantili olmasını da sağlıyor.

Bakırköy evden eve nakliyat firmamız taşınma işlemlerine ek olarak, mobilya taşımacılığı, depolama ve geri alma, mobilya asansörleri, kurye ve özel gezilerin yanı sıra düzenli uzun mesafe taşımacılığı, yerel ve uzun mesafe taşımacılığında ulusal ve uluslararası özel ve doğrudan hizmetler de şirketimizin geniş hizmet kapsamının bir parçasıdır.

Bakırköy evden eve nakliyat firmamız ile ister şehir içi isterseniz şehirler arası eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Kadromuz konu hakkında uzman kadrodan oluşan işinde profesyonel kişilerden meydana geliyor. Her eşya taşımacılığında kendini daha fazla geliştirme potansiyeline sahip olan kadromuz sayesinde hiç stres altında olmadan, taşımacılık işlerinde ki sıkıntılı dönemi düşünmeden rahatlıkla eşyalarınızın taşınması için Bakırköy nakliye şirketleri seçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmiş olduğunuz zaman sizlerin müsait olduğunuz güne göre tarih vererek o gün o saatte bulunduğunuz noktaya geliyoruz. Eşyalarınız içerisinde paketlenmesi gereken eşyalar var ise koli içerisine paketleme yapmanıza yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda ev eşyası içerisinde kırılma olasılığı yüksek olan eşyalar söz konusudur. Bu eşyalar arasında mutfak ürünleri ön planda yer alır. Mutfak ürünlerinizi ayrı bir koli haline getirerek kolinin üzerine "kırılabilir" ibaresi ekliyoruz. Böylelikle kırılabilen eşyalarınız araca yüklenip boşaltılırken daha dikkatli bir şekilde hiç hasar görmeden kolaylıkla taşınır. Araçlarımız son derece güvenli ve konforludur. Yağmur ya da kar gibi soğuk havalarda dahi üzerine branda geçirilerek eşyalarınız taşınır. Mevsim şartlarından dolayı etkilenmez.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Kurumsal Bakırköy Nakliye Firması

Kurumsal Bakırköy Nakliye Firması olarak hedefimiz müşteri coşkusudur. Günlük çalışmamızın temeli olağanüstü bir hizmet kalitesidir. Çalışanlarımız yetkinlik ve çözüm yönelimi ile işlerine sahip çıkarlar. Gelişmeler için sürekli çaba sarf ediyoruz ve geleceği proaktif olarak şekillendiriyoruz. Benzersiz Kurumsal Bakırköy Evden Eve Nakliye Firması profilimiz; elle tutulur, yüksek profesyonellik, ortalamanın üstünde bağlılık, bağlılık ve ortaklarımıza saygı ile gösterilmektedir. BAKIRKÖY NAKLİYE FİRMASI olarak İstanbul ve İstanbul'un diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Evden eve nakliyat firmamız sizlerin nakliye firmasından beklediği hassasiyet ve güvenli taşımayı en iyi şekilde veriyoruz. Taşımacılık esnasında eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görerek eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak hasarın gerçekleşmemesini sağlıyoruz. Bakırköy eşya taşıma fiyatları olarak sizlerin hangi noktan hangi noktaya eşyalarınız taşınacak ise mevcut olan mesafeye göre fiyatlar belirlenerek sizler için en iyi fiyat belirlenerek sizlere sunulur. Şehir içi eşya taşımacılığında fiyat daha farklı belirlenirken şehirlerarası taşımacılıkta fiyatlar daha farklıdır. Dilerseniz iletişim adresimizden bizlere ulaşarak taşımacılık hakkında gerekli olan tüm bilgileri bizden öğrenebilir. Belirlemiş olduğunuz gün ve saat diliminde eşyalarınızın güven içerisinde hızlıca taşınmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Bakırköy Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları Bakırköy ilçesinde artış yaşarken makul fiyat listesine sahip olmamızda müşteri odaklı hizmet anlayışımızın göstergeleri arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte işlemlerde sadece taşıma değil, çeşitli mobilyaların tüm demonte - monte işlemleri de gerçekleşmektedir. Aynı zamanda paketleme de dahil olmak üzere tüm teknik ve detay işlemler ekiplerimiz tarafından belirli bir stratejik düzen çerçevesinde ortaya konmaktadır.

Farklı şartlara bağlı olarak evden eve nakliyat, ofis içi nakliyat, hammadde ürün taşıma hizmetleri, devlet dairelerine ofis mobilyalarının taşınması gibi çeşitli farklılıklara sahip olan hizmetler sağlayan Bakırköy Nakliye Firması her türlü işlem ekseninde yapılan değerlendirmelerde hata payı düşük olmakla birlikte müşteri memnuniyet oranı yüksektir.

Sizlere en iyi hizmeti sunacak olan ve Bakırköy Nakliyat Fiyatları arasından bütçenizi üzmeyecek firmamız ile güvenle evden eve nakliye hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak teknolojik ekipmanlar ve tecrübeli personellerimiz ile asansörlü taşımacılık hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız.

Etkili Eşya Ambalajlama

İş ya da okul gibi zorunlu sebeplerden dolayı belirli dönemler için taşınma zorunda olan kişiler kendi başlarına taşınma sırasında eşyaların çoğunun zarar gelmesine sebep olmaktadır. Yanlış araç seçimi ve deneyimsizlik gibi nedenlerden dolayı zarar gören eşyalar en fazla taşınacak olan ürünlerin yetersiz ambalajlanmaması sebebi ile hasar almaktadır. Bu durumda eşyalarının etkili şekilde ambalajlanmasını isteyen müşterilerimiz için doğru eşya ambalajlama hizmetini sağlayan Bakırköy Evden Eve Nakliyat, bunun dışında parça eşya taşıma ve ofis taşımacılığı seçeneklerini de tüm Türkiye için gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bakırköy Şehirler arası Nakliyat Firmaları Kurumsal kişisel ihtiyaçlarınız için Profesyonel ev ofis eşya taşıma depolama çözümleri sağlar. Uzman nakliyat kadrosuyla kaliteli hızlı güler yüzlü evden eve nakliye firmaları arasında güçlü bir yer edinmeyi başardık. Güvenli ve hızlı taşıma formülü ile mutlu bırakıp yüzünü güldürdüğümüz müşterilerimizden biri olmak için yapman gereken tek şey Bakırköy Evden Eve Nakliyat ile harekete geçmek!

Bakırköy Evden Eve Nakliyat firmaları olarak evden eve taşıma sektöründe nakliyat taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti değerli eşyalarınızın bizim için önem taşıyan nakliyecilik hizmeti olduğunun bilinci ile ev ve ofis eşyası nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve tecrübeli yöneticilerimizle sunmaktayız. İstanbul - Bakırköy Nakliyat Firmaları arasında yeterli donanıma sahip firmamız ile eşyalarınız kısa sürede sigortalı olarak taşınmaktadır.

Bakırköy Evden eve Taşımacılık işinde uzmanlaşmış ve tecrübe edinmiş bir nakliye firmasıdır. Deneyim kazanmış olan kadrosuyla müşterilerine sorunsuz bir nakliye hizmeti sunar. Nakliyat sırasında oldukça hassas ve dikkatlidirler. Evden eve nakliyat hizmetini oldukça muntazam ve hassas bir şekilde yapan firmamız, müşterilerinin güvenini sonuna kadar kazanmayı amaçlamış ve kazanmıştır. En ufak bir hatanın büyük hasarlara ve müşteri memnuniyetsizliğine yol açacağını bilen Bakırköy evden eve firmamız, şimdiye kadar uzman kadrosuyla böyle bir sorun yaşamamıştır. Nakliyat firmaları arasında oldukça iddaalı bir duruş sergileyen, müşterilerinin kalıcı nakliyat firması ve önerilen bir taşımacılık firması olmayı hedeflemekte ve bu yolda ilerlemektedir.

Teknolojik Altyapı

Sektörün en iyisi olabilme potansiyeline sahip olmakla birlikte Bakırköy nakliyeciler ile kıyaslanmasında birçok farklı avantajı bulunan firmamız aynı zamanda sahip olduğu teknolojik destekle birlikte yoluna devam etmektedir. İşleyiş bakımından programlı ve profesyonel iş ahlakı da bu açıdan beraberinde önemli faydaları getirmektedir. Ücretsiz olarak sağladığımız uzman ekspertiz hizmetimizde eşyaların durumları kayıt altına alınmaktadır. Gerek taşıma işlemlerinde gerek araçla ulaşım anında eşyaların hiçbir hasara maruz kalmayacağı da Bakırköy Evden Eve Nakliyat firmamızca garanti edilmektedir.

Eşya Paketlemede Son Sistem

Bakırköy Nakliyat Firmaları olarak etkilediğimiz konuların başında eşya paketleme yöntemlerimiz gelmektedir. Çünkü gün geçtikçe eşya depolama ihtiyacının artış göstermesi paketleme yöntemlerinde daha hassas çalışmalar olmasını gerektirmektedir. Bakırköy Nakliye firması olarak bu konuda en dayanıklı ürünler olan Avrupa'dan ithal edilen havalı naylon ambalaj malzemeleri ve kraft kağıt kullanmaktayız.

Kraft kağıt yumuşaklığının yanında nem giderici etki yaratması eşya sahiplerinin avantajlı durum elde etmesini sağlamaktadır. Eşya paketleme konusunda yetişmiş elemanların kullanımı sayesinde her eşyanın boyutunda kesilen ambalaj malzemeleri işle tamamen kaplama yapılarak her türlü darbe önlenmektedir. Özellikle dar sokaklarda eşya asansörü kurulamadığında eşyaların taşınma ihtiyacına karşı bu kaplama yöntemi etkili olmaktadır. Bakırköy ev taşıma firmamız sadece eşya paketleme konusunda değil taşıma, kurulum ve diğer tüm Nakliye işlerinde kalifiye yöntemler ve elemanlar kullanmaktadır.

Nakliye Araçlarınız Ev Taşımaya Uygun mudur?

Araçlarımız kapalı çelik kasa olmakla beraber içi sunta (ince tahta) olup, evden eve eşya taşımaya göre tasarlanmıştır. Dilediğiniz zaman önceden ofisimize veya depoya gelip araçlarımızı görebilirsiniz.

bakırköy evden eve eşya taşıma
bakırköy evden eve nakliyat
bakırköy ev taşıma ve nakliyeci

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 635 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 835 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 935 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1335 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin