Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

en iyi istanbul evden eve nakliyat firmaları

Tavsiye Edeceğimiz En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmalarından Güvenilir Evden Eve Nakliye Hizmeti Alın. Eşyalarınızın güvenle ve sigortalı taşınması konusunda alacağınız önerileri dikkate alarak iyi tercih yapın. En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları ile kaliteli ve kurumsal bir şekilde taşınmak için sizde derin bir araştırmaya mı girdiniz? Nakliyat firmaları arasından tercih yaparken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. İstanbul'da korsan bir şekilde çalışan birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Evden eve eşya taşımalarında bu firmalar yüzünden süreç kabus haline dönüşmektedir. Ne yetki belgelerine ne resmi bir adrese ne de eğitimli personellere sahip olmayan bu firmalar sadece ve sadece alacakları parayı düşünürler. Müşteri memnuniyeti sıfır, eşyaların taşınma şekli berbat, sıkıntı çıkması durumunda karşınıza ne bir muhatap bulursunuz ne de hakkınızı savunmanıza izin verirler.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasından en iyi taşıma şirketi ile çalışmayı herkes ister. Ama hizmet kalitesi arttıkça maliyette artar doğal olarak. Fakat insanlar şu noktayı kaçırırlar; ucuza taşınacağım diye sevinirken zarar gören bir beyaz eşyanız o maliyeti bazen kat ve kat artırabilir. Nakliye firmaları arasından yetki belgesine sahip olan bir firmayı tercih edin. İlgili bakanlık tarafından evden eve nakliyat firmalarına verilen bu belge firmanın seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk nokta olmalıdır.

İstanbul gibi günümüzde insanların paraya önem verdikleribir zamanda evden eve taşıma firmaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta firmanın personelleridir. Gelen personel ne kadar eğitimli ve işine hakim, buna dikkat edin. Bazı firmalar ucuza çalışan Suriyeli veya diğer kişileri günübirlik tanına alarak eşyalarınıza hurda eşyası gibi muamele ile saldım çayıra mevlam bayıra misali çalışma şekli gösterirler. Kaliteli evden eve nakliye firmalarında eğitimli personeller bulunur.

En iyi nakliyat firmaları evden eve eşya taşımacılığında güvenli araç kullanırlar. İstanbul'da özellikle kapalı kasa ile hizmet sunan nakliyat firmalarını tercih etmeye özen gösterin. Bunun yanında eşyalarınızın sigortalı taşıtılmasını isteyin. Şehir içi isteğe bağlı olsa da şehirler arası İstanbul nakliyat hizmetlerinde sigortalama zorunludur.

İstanbul evden eve nakliye firmalarının sizlere sunacağı sabit paket veya evinizi görmeden verecekleri fiyatlara kanmayın. Taşınma şekli, taşınacak eşya adedi, evin konumu vb. faktörler iyi ve kaliteli hizmet konusunda fiyatı etkiler. Daha eşyalarınızı görmeden size fiyat veren bir firmadan kaliteli taşıma ve paketleme beklemeyin.

İşin özünü özetlemek gerekirse bizler sizlere İstanbul'da en iyi evden eve nakliye firması seçiminde dikkat etmeniz gereken temel faktörleri anlattık. Bunların yanında taşınan yakınlarınız, firmanın referansları vb. diğer konulara da önem vererek iyi bir firma ile taşınabilirsiniz. Sorunsuz ve kaliteli bir hizmet ucuza satın alınamaz.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

İstanbul Evden Eve Nakliye Firması

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ve 19 yılın vermiş olduğu deneyim ile sizlere kaliteli, güvenilir taşıma hizmetleri sunmaktayız. Taşınma öncesinde firmamızı 1-2 iş günü içerisinde arayıp randevu aldıktan sonra anlaşılan tarih ve saatte evinize eksperimiz gelir. Buradaki amacımız taşınma günü hiçbir sorun, aksilik yaşanmaması bakımından yapılmaktadır. Ekspertiz ev içindeki tüm eşyaları bir liste haline getirerek not eder ve gerekli taşınma programını hazırlar.

Bu program dahilinde ev içinde görev alacak personel sayısı, eşyalarınıza kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı, araç boyutu ve sayısını belirler. Müşterimize İstanbul evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır. Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte taşınma hizmeti gerçekleştirilir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasından bizi endişe etmeden tercih edebilirsiniz.

İstanbul Nakliyat Firması, evden eve nakliyat hizmetlerini uzman kadroları ve birinci kalite ambalaj malzemeleri ve yenilikçi taşımacılık sistemi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Diğer İstanbul nakliye şirketleri gibi baştan salma iş yapmıyoruz, önceliğimiz müşteri kazanmaktır. Taşınma günü eviniz içerisinde verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde yapılacaktır:

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması bünyesinde çalışan usta marangoz ve taşıyıcı elemanlarımız ile birlikte ilk olarak ev içinde yapmış olduğumuz çalışma demonte ve montajdır. Demonte işleminin amacı kapıdan zor geçen, taşınma çok zor olan eşyaları birbirinden ayırarak daha rahat ve güvenli bir şekilde taşınması için yapılmaktadır. Demonte göre eşyalar arasında gardrop, salon takımı, vestiyer vb. eşyalardır. Bu mobilyalar usta marangozlarımız tarafından birbirinden ayırdıktan sonra her bir eşya parçası özenle ambalajı yapılarak taşınmaya hazır hale getirilir.

Kullanılan ambalaj malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, ip, bant, vb. malzemelerle paketlenir. Kumaş koltuk, kanepe, çekyat vb. eşyalarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılır. Demonte gören eşyalar yeni evinize gittiğinde usta marangozlarımız tarafından kurulum aşaması gerçekleştirilir. İstanbul'da yer alan nakliye firmaları arasında evden eve nakliyat hizmetlerinde güçlü bir yer edinmiş firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul'da Nakliye Firması Tavsiye

İstanbul'da nakliye firması tavsiye eder misiniz? İyi bir nakliyat firması söyler misiniz? Tavsiye edebileceğiniz İstanbul güvenilir nakliyat firması var mı? Bu ve buna benzer birçok soruyu forum sitelerinde görmekteyiz. Bu sorulara da cevap verenler hep ilgili firmanın kendisi veya çalışanlarıdır. Sizi kendi firmalarına yönlendirmek için türlü türlü oyunlar oynayan birçok firmaya denk geldik. Hemen birinin size verdiği firmaya yönelmek çok doğru olmayacaktır. İyi bir araştırma yaparak İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasından kaliteli hizmet sunan bir firmayı nasıl anlayabileceğiniz konusunda yazımızın başlarında buna yer vermiştik. Size kendi firmamızı tavsiye etsek bile bizi de araştırın. İstanbul'da yer alan evden eve nakliyat firmamızı size tavsiye edebilecekleri konusunda çokça eminiz.

Tavsiye alırken firmayı sadece fiyatına göre değil verdiği hizmet kalitesine göre tercih edin. Her zaman değil bir defa taşınacaksınız. İstanbul'da sonraki taşınmanız kim bilir ne zaman olacak. Bu yüzden evden eve nakliyat firması konusunda iyi bir firma ile bir kere taşının, o da tam olsun.

İstanbul evden eve nakliyat konusunda firma ile ilgili yapılan öneri, tavsiye, şikayet ve yorumları dikkate alın. Firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi alın. Tavsiyelerde yer alan olumsuzlukları kendilerine belirtin. Size doğru bilgi verirlerse sonraki aşamaya geçin.

Eşya Taşımacılık Şirketleri

Birçok firmadan fiyat aldığınızda çok uçuk fiyatlar ile karşılaşmış olabilirsiniz ama bugün bizler sizlere hem uygun fiyatların sırrını hem de en güvenli firmalarının adını veriyor olacak ve bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalışacağız. İstanbul Eşya Taşımacılık Şirketlerine bir göz atalım. Elbette her zaman için son karar sizin olacak. Karşılıklı görüşerek tüm detayları konuşacak ve İstanbul Eşya Taşımacılık Şirketleri arasından seçiminizi yaparak gününüzü belirliyor olacaksınız. İsterseniz hafta içi ya da hafta sonu taşınma alternatiflerini kullanabilirsiniz. Genellikle bir gün taşınma bir günde yolculuğun sürdüğü bu iş akışı sonrası hemen eşyalarınıza kavuşacak ve yeni evinizde kullanıma başlıyor olacaksınız.

İstanbul Eşya Taşımacılık Şirketleri arasında yerini alan Zirbe Nakliyat sektörde 19 yılını geride bırakmış bir firma olarak zaten tüm beklentilerinizi karşılamaya hazır. Dolayısı ile endişe etmeden firma ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Merak etmeyin, mesafelerin uzak olması sizi sıkıntıya sokmayacak ve eşyalarınız zarar görmeyecek ve tam taşınması gerektiği gibi taşınarak sorunsuz bir şekilde nakliye işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

İstanbul Eşya Taşımacılık Şirketlerinden biri olan firmamız hem Tekirdağ hem de İstanbul illerinde ofisler açarak müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemiştir. Firmamız profesyonel kadrosu ile daima güvenli bir hizmet sunmayı başarmıştır. Taşımacılık alanında garantili bir hizmet sergileyen firmamız ile özellikle yaz aylarında ev taşıma hizmetlerini gönül rahatlığı ile Zirve nakliyatla yapabilirsiniz. Firmamız ister parça eşya olsun isterse tam eşya olsun daima sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşımaktadır.

İstanbul Temiz Nakliye

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmalarından olan Zirve Nakliyat uzun yıllardır temiz nakliye hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Burada temiz nakliyeden kastımız mükemmel iş çıkarma anlayışıdır, bir nevi temiz işçilik. Firmamız İstanbul Evden Eve Taşımacılık personeli ev taşımasına uygun deneyimli eleman bulundurmaktadır. Müşterilerimiz her zaman memnun olmakta ve ev taşımada binlerce referansımız vardır.

İstanbul Nakliyat güven içinde evinizi temiz nakliye anlayışı içerisinde taşımaktadır. Özenle yetiştirilen personeleriyle firmamız taşınma hususundaki gerekliliklere yönelik olarak elektronik eşyalar ve mobilyalar konusunda eğitime tabi tutulmaktadır. Aynı zamanda her eşya için gerekli olan temiz paketleme malzemeleri seçimi kaliteli ve seçkin markalardan seçilmektedir.

Ev ofis ve iş yerlerinizin taşınması sırasında patpat naylon, kraft kağıt, köşebent, iz ve leke bırakmayan temiz bantlar köşebentle güçlendirilmiş koliler, değerli eşyalar için özel mukavemetli sandıklar ve köpük malzeme içinde kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Müşterilermizi her zaman memnun etmek için tüm hizmetleri kaliteli ve temiz bir şekilde yapan İstanbul nakliyat her zaman evinizi, ofisinizi, fabrika taşımanızı rahat bir şekilde yapmaktadır.

Evden eve eşya taşımada en iyi hizmeti sunan İstanbul Evden Eve taşınma sırasında tüm hizmetlerini temiz bir şekilde yapmakta İstanbul'un tüm ilçelerinde taşıma yapan firmamız geniş araç filosuyla güvenilir bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirmektedir. Sürekli çalışan elemanlarımızla her zaman güvenli ve anahtar teslim hizmet vermekteyiz. İstanbul Nakliyat'la temiz ve güvenilir bir şekilde taşınmak istiyorsanız bizimle İletşime geçebilirsiniz.

Fiyat Al - Nakliyat Ücretleri

İstanbul Evden Eve Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatı belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı bilinmelidir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Ücretleri konusunda fiyat almak için fiyat teklif formumuzu kullanabilirsiniz. 24 saat içerisinde size yaklaşık fiyat verilecektir.

Biri 2+1 evini 750 TL fiyata taşıtırken siz 1200 TL gibi bir ücrete taşıtabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gereken itina, katlar arasındaki fark, yürüme mesafesi, paketleme, monte - demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe vb. faktörler. Şehir merkezinde bulunan 2+1 bir evin maliyeti ile mahalle arasında oturan 2+1 evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır.

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında ya da yetkili kişiden bilgi alırken durumun farkına vardığını görmekteyiz. Unutmayın; "Ürün satmıyoruz, hizmet veriyoruz."

İstanbul Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere standart ve sabit bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmamasından ötürü ücretlerde değişmektedir. Piyasa koşullarında belli bir fiyat politikasının bulunmaması, personel ve uzaklık gibi kavramları ile fiyat ve zaman gibi konular firmadan alacağınız fiyatları etkilemektedir.

istanbul evden eve eşya taşıma
istanbul evden eve nakliyat
istanbul ev taşıma ve nakliyeci

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 750 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 850 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1000 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1350 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin