Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

+90 537 445 94 25

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
Teklif Formu Whatsapp İletişim

Hakkımızda

"Mutluyum, Çünkü Zirve Nakliyat Firması İle Taşındım."

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni evinize taşınmasını sağlayacak güvenili bir firma mı arıyorsunuz? Zirve Nakliyat Firması olarak sizlere on yılı aşkın süredir taşıma hizmeti vermekteyiz. Sizlere ve doğa harikası güzel şehrimize yani İstanbul’a taşımacılık anlamında desteklerimizi arttırmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz kalite ve modern taşıma seçeneklerini sürekli geliştiriyor ve genişletiyoruz. Siz değerli dostlarımıza uygun fiyat ve kaliteli nakliye fırsatı sunuyoruz. Sizlerden almış olduğumuz destek ve iyi dualarınızla sürekli gece veya gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz.

Taşımacılık işlemi rastgele herkesin verebileceği bir hizmet değildir. Taşımacılık hizmeti verebilmek için devletimiz tarafından belirtilen bazı kurallara uyulması gerekir. Taşımacılık için gerekli belgeler ve evraklar gereklidir. Firmamızın bünyesinde gerekli bütün izinler ve yasal belgeler mevcuttur. Sizlere kaliteyi sunmakla kalmıyor, sizlere yasal ve güvenli taşıma hizmeti veriyoruz. Sizlerde yasal olmayan korsan taşıma şirketlerine evinizi ve eşyalarınızı taşıma fırsatını vermeyin. Bu korsan firmalara destek olmayın.

Tamamıyla yasal çerçevede hizmet sunmaktayız. Devletimiz tarafından belirtilmiş olan yasal kanunlara uyulmaktadır. Sizlere güvenli ve huzurlu nakliyat hizmeti vermekteyiz. Gerekli olan tüm yasal izinlerimiz ve evraklarımız mevcuttur. Taşıma işlemi için gerekli olan araç sayısı firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Yıllardır sektörün içerisinde bulunan firmamız bu sektörde örnek teşkil etmektedir. Sektöre öncülük eden ve yenilikleriyle örnek oluşturan firmamız sizlere desteklerinizin karşılığını vermeye çalışmaktadır.

Eşyalarınızın yıpranmaması ve hasar görmemesi için firmamız tarafından eşyalarınızın ambalaj ve paketlemesi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız özenle ve dikkatle paketlenip ve nakliyat aracımıza yüklenir. Marangozumuz ise sökülmesi gereken eşyalarınızı sökerek yeni evinize montaj ve dizaynını gerçekleştirir.

Eşyalarınızın sizler için değerini ve önemini çok iyi biliyor ve bu yönde çalışmalar yapıyoruz. Sizlere misafir olan tecrübeli nakliye ekibimiz eşyalarınızın paketlemesini ve ambalajlanmasını gerçekleştirirler. Bu işlem seri ve hızlı şekilde olmasıyla beraber dikkatle ve özenle gerçekleştirilmektedir. Bu ekibimizin yanında birde usta marangoz sizlere hizmet vermektedir. Personellerimiz eşyalarınızı ambalajlarken, marangozumuz sökülmesi gereken eşyalarınızı sökerek yeni evinizde dizaynını gerçekleştirir.