Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

+90 537 445 94 25

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
Teklif Formu Whatsapp İletişim

Nakliyat Hizmetlerimiz

"Kurumsal ve Sigortalı Nakliye Hizmetleri Veriyoruz."

evden eve nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Zirve Evden Eve Nakliyat Firması olarak sizlere kurumsal şehir içi evden eve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli dostlarımızın ilgi ve desteği sayesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlerden almış olduğumuz yoğun ilgi ve destekle beraber kalite ve modern taşıma seviyemizi her geçen gün daha da geliştirmekteyiz.

şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat hizmetiyle İstanbul'dan Türkiye’nin her yerine; ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti dışında ofis, fabrika yükü, otel ve her çeşit yük nakliyesi yapan, Atasun taşımacılık firmasını tercih edin. Uzun yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizi sorunsuz olarak yeni yerinize taşıyoruz.

paketleme ve ambalajlama
Paketleme ve Ambalajlama

Taşımacılık alanında siz müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek hareket ediyor, eşyalarınıza maksimum özen gösterip, minimum hata ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ambalajma işlemi için modern ve güvenilir çözümler kullanıyoruz. Sizlere yenilikçi çözümlerimiz ile modern paketleme ve ambalajlama hizmetleri sunuyoruz.

eşya depolama
Eşya Depolama Hizmeti

Fiyatlandırma, depoda yer almasını istediğiniz eşyalarınızın hacmine ve özelliğine göre değişmektedir. Bu konuda bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınız için özel koşulları sağlanmış, dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı, 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen depolarımız mevcuttur.

parça eşya taşıma
Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızın en hızlı ve güvenli taşımasını uzman ekibimiz, tüm yetki belgelerine sahip kapalı kasa araç filomuzla sigortalı ambalajlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Zirve Nakliyat Firması olarak İstanbul içi ve İstanbul dışı her türlü parça eşya taşıma işlerinizde bizi tereddüt etmeden seçebilirsiniz.

Ground Transport
Ücretsiz Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti eşyalarınızın sayısı, kaplayacağı alan ve gereksinim duyulacak nakliyat aracı açısından önem arz etmektedir. Uzman ekspertiz arkadaşımızın ön incelemesinden sonra plan belirlenir, sizlere süreç anlatılır ve bu doğrultuda en uygun fiyat verilir. Doğru ve net fiyatlandırma için Zirve Nakliyat.