eşya hazırlama
1. Hazırlıyoruz

Zirve Nakliyat, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için taşınma esnasında sıfır sorun mantığıyla hareket eder. Taşımadan sonra siz zorluk çekmeyin diye taşınacak eşyalarınız türüne göre ayrı ayrı ambalajlamaya hazır hale getirilir. Nakliyat ekibimiz sizleri özenle dinler ve büyük bir hassasiyetle hareket ederler. İstanbul'da en çok tercih edilen nakliyat firması olarak düşüncelerinize önem veriyoruz.

eşya paketleme
2. Paketliyoruz

Eşyalarınızı kırılma, darbe veya çizilme gibi bir çok riske karşı korumak için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Yeni aldığınız mobilyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesinden korkmayın. Sizin için en güvenli şekilde gerekirse demonte ederek paketliyoruz ve yeni evinizde tekrardan montajını sorunsuzca yapıyoruz. Eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar.

eşya taşıma
3. Taşıyoruz

Hazırlığı tamamlanmış eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından aracımıza yerleştirilir ve aynı hassasiyetle evinize güvenli bir şekilde indirilir. Sizlere en hızlı ve en uygun çözümleri sunuyoruz. Eşya taşıma konusunda nakliyat işimize nasıl başladı isek aynı şekilde güvenli ve kaliteli bir şekilde sonuçlandırmak için gayret gösteriyoruz. Özel dizayn edilmiş araçlarımızla kalite taşıyoruz.

Evden Eve Nakliye Çalışmalarımızdan Kareler

Zirve Nakliyat Hizmetlerimiz