Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

ataşehir evden eve nakliyat firması

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin En İyi İstanbul Nakliye Firmasından Fiyat Bilgisi Almayı Unutmayın. Yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek sizlere en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Hızlı nüfus artışıyla giderek büyüyen Ataşehir'de doğal olarak nakliye ihtiyacı da artmaktadır. Ataşehir Nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında köklü geçmişe sahip yapısıyla en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Nakliye sürecinin her aşaması işinde uzman personellerle yerine getirilmekte, taşıma işi bitirildiğinde hizmet sorumluluğu dolayısıyla eşyalar çalışanlar tarafından kontrol edilmektedir. Ücretsiz Expertiz hizmetiyle başlayan süreç, taşıma sonrası kontrol ve demontaj hizmetinin bitirilmesiyle sonlanmaktadır. Büyük sorumluluk gerektiren hizmet için Ataşehir Evden Eve Nakliye Firması bünyesindeki personelden teknik ekipmana ve araç yelpazesine kadar her açıdan yüksek donanımlı şekilde hizmet verilmektedir.

Hayatın her alanında önemli gelişmelerin kaydedildiği şu zamanlarda ihtiyaçların ve beklentilerin sürekli değişmesi nakliye sektörüne de yansımıştır. Bu da kaliteli firma ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Firmamız, Ataşehir evden eve nakliyat hizmetini hem ilçe ve il geneline hem de şehirler arası taşımacılıkta üstün kalitede yerine getirmektedir. Müşteri ihtiyacı ve beklentileri için eşya taşıma şirketimiz kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat ile müşteriler taşıma işlemi öncesi hangi hizmetleri alacağına ve eşyaların taşınma sürecine ilişkin geniş bir bilgilendirme alabilmektedir. Bunların neticesinde bir ücret hesaplaması yapılarak müşteriye bildirilir. Müşteri iş bitiminde ödeyeceği ücret konusunda iş öncesinde bilgilenmiş olur. Böylece eşya taşınma işlemi bitiminde ortaya çıkması muhtemel olan anlaşmazlıkların önüne geçilmiş olmaktadır. Ataşehir ücretsiz ekspertiz hizmeti bu açıdan önemlidir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken yapılacak olan ekspertiz hizmeti ile müşteriler merak ettikleri tüm soruları rahat bir şekilde sorabildiği gibi taşınma sürecine ilişkin bilgileri de geniş şekilde elde edebilecektir. İnsanlar taşınma süreçlerinde gerek eşyalarının taşınma sürecinde zarar görebileceği riskinden gerekse manevi olarak geride bıraktığı komşular ve akrabalıklarından dolayı taşınma süreçlerini üzüntülü bir şekilde yaşamaktadırlar. Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak sizlerin bu sıkıntılı süreçlerinde yanınızda olarak iş yoğunluğunu en aza indirmek ve sizlere konforlu bir ev taşıma sürecini yaşatmak için çalışmaktayız. Ataşehir Ev taşıma süreçlerinde yaşanan planların yolunda gitmemesi durumunda ev sahiplerinde stres ve buna bağlı olarak öfke durumu oluşabilmektedir. İşte tüm bu kriterleri ve detayları en iyi şekilde yöneterek müşterilerimizin içinde bulundukları stresli hallerini çok iyi anlayıp onlara en iyi şekilde fayda sağlamak için çalışıyoruz.

Ataşehir Ev taşıma sürecini kusursuz ve en iyi şekilde yaparak eşyaları hasarsız bir şekilde diğer adrese taşımak bizim temel görevimizdir. Bizler özel bakım gerektiren tüm ürünleri taşınma işlemine başlanmadan önce özenli bir şekilde paketleyerek eşyaların en iyi şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Böylece taşınırken yaşanması muhtemel hasar ve çizik gibi durumların önüne geçmekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarını kusursuz şekilde taşınmaktayız. Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak eşyaların taşınma süreçlerinde yaşanacak olan olumsuz durumları ortadan kaldırmak için sigortalama işlemi yapılmaktadır. Bu sigorta ile nakliye firmaları artık daha iyi şekilde hizmet sunup, eşyaların kusursuz şekilde taşınmasını sağlayabiliyor. Sigortalama işlemi bu yüzden ev taşırken temel gereklilikler arasında sayılmaktadır.

Sigorta işlemi hem müşterinin eşyalarını koruma altına aldığı gibi hem de iş yerini koruyan önemli bir unsurdur. Bu yüzden evden eve nakliye hizmeti alınırken sigortalama işleminin olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Taşınma sürecinin asansörlü olarak yapılması taşınma sürecini zor ve zahmetli bir durumdan kurtararak daha eğlenceli bir hale getirecektir. Bu da gerek müşterinin kafasındaki çizilme ve zarar görme riski faktörlerini en aza indirecek ve konforlu bir şekilde taşınmanın oluşmasını sağlayacaktır. Bu açıdan asansörlü taşıma önemlidir. Günümüzde yüksek ve alçak olmak üzere pek çok farklı bina türüne özel olarak sunduğumuz asansör çözümlerimiz ile kolay şekilde hizmet sağlamaktayız. Ataşehir asansörlü evden eve taşıma, Ataşehir asansör kiralama yüksek katlara eşya çıkarırken büyük bir kolaylık sunduğu gibi aynı zamanda eşyaların çizilme, kırılma ve diğer şekilde zarar görme ihtimallerini en aza indirmektedir. Bu da hem müşteride hem evden eve nakliyat firması için büyük rahatlık ve konfor anlamına gelmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle doğrudan ilişkili olarak günümüzde Ataşehir evden eve nakliyat firmalarının sıkça kullandığı asansörlü taşıma hizmeti, yüksek katlara rahat şeklide eşyaları çıkarabildiği gibi eşyaların araçtan eve, evden araca yüklenmesine olanak sağladığından zarar görme ihtimalini de ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca Ataşehir kiralık asansör ile tüm sektörlere hizmet vermekteyiz. Ataşehir evden eve nakliyat ve taşıma hizmetinin kolay şekilde kurulabilmesi ve uygulanabilmesi için bina girişinin uygun olması, asansör kurulacağı alanda park edilmiş araçlarının olmaması ve ağaç gibi asansör kurulumunu engelleyecek unsurların çevrede bulunmaması gerekmektedir.

Taşımacılık sektöründe her türlü taşıma işlemi firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Evden eve nakliyat konusunda profesyonel olan şirketimiz kalite standartları bakımından en iyisini sunuyor. Bu süreçte hem yüksek katlı binalara ev çıkarıyoruz hem de evleri bu katlardan indiriyoruz. Bunu yaparken de asansörlü taşımacılık sistemini kullanıyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat işlerinde firmamız her zaman güvenilir ve hasarsız hizmet veriyor. Firmamızın gerçekleştirdiği hizmetler hem ev hem de iş yerleri açısından geçerli olan hizmetlerdir. Müşterilerimizin isteklerine göre eşyaların paketlenmesi konusunda firmamız sağlam bir paketleme hizmeti de veriyor. Böylece hiçbir şekilde ev eşyalarınızın ve ofis mobilyalarınızın yıpranmasına izin vermiyoruz. Her eşya gerektiği şekilde sarılıyor ve sonrasında araçlara yükleniyor. Gidilecek mekânda yeniden ambalajlarından çıkarılarak sizlere en hızlı şekilde teslim ediliyor.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Ataşehir Şehir İçi Nakliyat

Ataşehir şehir içi nakliyat firmamız İstanbul ilimizde nakliye firması olarak kurulmuştur. Daha sonraki yıllarda Ataşehir evden eve nakliyat alanında çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Tamamen aile firması olarak çalışmaktayız. Toplamda 3 kamyon ve 1 nakliyat asansörü ile çalışan taşımacılık firmamız her koşulda nakliye işinin altından kalkabilecek şekilde yapılanmıştır. Ataşehir nakliyat olarak para kazanmanın yanı sıra müşterilerimizin bizden memnun olduğunu bilmekten son derece haz almaktayız.

Ataşehir şehir içi nakliye firması olmanın yanı sıra insanlara dost olmak, dostluk kazanmak asli görevlerimizdendir. Personellerimiz bu yönde eğitilir. Her iş sonu elemanlarımız müşterilerimize yapılan işten memnun olup olmadığını sorar ve eksik kalan işlem varsa anında yerine getirilir. Bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren bir süreç başlatırız. Evinizin konumu, taşınacak eşyalar ve net fiyatlandırma için bir eksper elemanımız sizi ziyaret edecek. Taşınma günü herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için size en uygun Ataşehir şehir içi nakliye planlamasını yaparak sözleşme imzalayacağız. Ataşehir parça eşya taşıma işi için uygun ebatlarda araçlarımız mevcuttur.

Her türlü taşımacılık işleminde insanlara sunulan fiyatlar son derece önemlidir. Bu süreçte fiyatların normal olarak sunulması insanların da daha rahat şekilde hizmet almasını sağlıyor. Kaliteli ve sorunsuz taşınma hizmeti yanında Ataşehir taşıma fiyatları da insanların bütçeleri düşünülerek hazırlanıyor. Çok yoğun eşya miktarı olan bir ev ile çok az eşyası olan bir evi aynı fiyatlarda taşıyarak haksız bir ücret politikası uygulamıyoruz. Bu nedenle ücretsiz bir eksper hizmeti veriyoruz ve eşyalarınızın durumuna göre firmamız sizlere gerekli fiyat bilgisini sunuyor. Taşınmak istiyorsanız ve kurumsal bir firma arayışındaysanız firmamızın hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Evden Eve Taşıma

Ataşehir evden eve nakliyat ve taşıma öncesinde eşyalarınızın ne kadara taşınacağı bilgisi sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından verilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın eleman sayısını ve ambalaj - paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Ataşehir İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin en önemli konusu iyi paketleme ve ambalajlamadır. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titizlikle yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır ve yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Evden Eve Taşıma Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası Ev - İş yeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi ve taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Ataşehir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizle standartların üzerinde bir evden eve taşımacılık sistemi sunup gerektiğinde asansörlü vinç yardımıyla da eşyalarınızı apartman boşluklarına hiç sokmadan da taşıma yapıyoruz. Eşyalarınızı en uzak mesafelere güvenle ve en ekonomik bir şekilde taşıma yaparız. Ekonomik ve hızlı taşıma imkanı ile sizler için evden eve nakliyat işlemini kolaylaştırıyoruz. Eşyalarınızı mesafe gözetmeksizin tüm İstanbul'a uzak ve yakın fark etmez bir şeklide en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınız yeni adreslerine sigortalı bir şehirler arası nakliyat sistemimizle en kısa bir sürede ve güvenle ulaştırıp montajını yapıp teslim ediyoruz.

Taşınacak olanlar Şehirler arası evden eve nakliyat taşınma durumunda profesyonel olarak bu işi yapan firmalar ile anlaşabilir ve bir şekilde daha rahat taşınma işlemi gerçekleştirebilirler. Ataşehir Şehirlerarası nakliyat ile doğru şekilde hazırlanan eşyalar araçlar ile daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir. Ataşehir nakliyat ile istediğiniz her durumda hangi şehre gideceksiniz uygun şekilde sizlere sağlanan araçlar ile taşınma işlemi yapılır. Nakliyat hizmetlerinde öncelikle ev içerisinde bulunan eşyalar ekip tarafından incelenir.

Hizmetlerimiz genel olarak Ataşehir bölgesi içerisinde geçerlidir. Şehirler arası Parça eşya taşıma işleminden biraz bahsedecek olursak; evin sadece bir bölümü salon takımı, yatak odası, çocuk odası, beyaz eşyalar, koltuk takımı, çeyiz eşyası, bekar eşyası, öğrenci eşyası gibi eşyaların taşınması ve evden eve nakliyat hizmeti sonucunda taşınmaması ya da depoya veya başka bir yere taşınmasını istediğiniz 6'dan az ürünü kendi depomuzda temin ediyoruz. Parça eşya talep ve sevkiyat sürecinde Ataşehir Evden Eve Nakliyat firmamızdan randevu günü talep etmeyi unutmayın.

Taşınma sürecinde Ataşehir nakliye şirketleri tarafından verilen hizmetlerden bir diğeri de sigortalı taşımacılıktır. Bizler bir iş yerini ya da evi taşımadan önce mutlaka müşterilerimiz için sigorta sözleşmesi yapıyoruz. Böylece bu süreçte eşyalarınız firmamızın güvencesi altında oluyor. Olası bir firma zararı durumunda sizinle iletişime geçerek bu zararın karşılanmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için firmamızın mutlaka kalite standartlarına önem vermesine özen gösteriyoruz. Gerek sigortalı taşımacılık gerekse taşınma sözleşmesi gibi konularda firmamız her zaman kurumsal bir firma olarak hizmet veriyor. Kurumsallığımız sayesinde müşteri portföyümüz de gün geçtikçe genişleme imkânı buluyor.

ataşehir evden eve eşya taşıma
ataşehir evden eve nakliyat
ataşehir ev taşıma ve nakliyeci

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 690 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 880 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 990 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1340 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin