Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat firması

Bostancı Evden Eve Nakliyat İle Hızlı Taşınıp Kurumsal Nakliye Firması Avantaj ve Fiyatlarından Sizde Faydalanın. Modern ve yenilikçi paketleme sistemlerimiz ile hem uygun fiyat hem de mükemmel hizmetler sunmaktayız. Bostancı evden eve nakliyat hizmeti ile taşımacılığın bir numaralı adresi olmuştur. Ülkemizin halkına rahat ve kolay bir evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız her zaman bir numara olmuştur. Evden eve nakliyatta güvenlik kurallarına, prosedürlerine uyarak daha güvenilir bir taşımacılık sağlamaktadır.

Taşınma sırasında herhangi bir aksilik ya da soruna karşı önlemler alan Bostancı firmamız müşterilerini zor durumda bırakmamaktadır. Firmamız gerekli araç ve gereçlerin teminatını sağlayarak daha kolay evden eve nakliyat sunmaktadır. Ayrıca sistemli ve planlı bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sağlıyor. Bostancı Evden eve nakliyat için gerekli araç, gereç ve ekipmanlar ile taşımacılığı daha kolay hale getirmektedir. Bundan dolayı uzman ekiplerimiz sayesinde müşteri memnuniyetini de sizlere garantili olarak sunuyoruz. Firmamız her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak için profesyonel ekipler ile beraber çalışmaktadır.

İstanbul Bostancı evden eve nakliyat firmaları arasında tecrübeli ve başarılı yapıya sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız lokasyon olarak belirli bir yer ile sınırlı kalmamaktadır. Bu nedenden dolayı İstanbul il sınırları içerisinde her yere hizmet gerçekleştiriyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu kaliteli Bostancı nakliyat paketleri içerisinde evden eve taşımacılık modeli bulunur. Bu evden eve taşımacılık modeli sayesinde belirli iki adres arasında taşınması gereken eşyalarınız taşınır. Geleceğe emin adımlar ile ilerlemekte olan firmamızdan gereken desteği satın alabilirsiniz. Uzun yıllar nakliyat çalışmaları arasında birçok hizmet modeline firmamıza entegre olarak sunarız. Bu nedenden dolayı sürekli olarak kendini yenileyen bir firma olmaktayız.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Kurumsal Nakliye - Hızlı Taşımacılık

İstanbul Bostancı evden eve nakliyat firmaları arasında başarılı çalışmaları bulunan firma olmaktayız. Firmamızın sunduğu çalışmalar hakkında bilgi alabilmek için telefon ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon ile ulaşım sağlamak için mesai saatleri içerisinde firmamızda müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi olarak yetkili personelimiz taşınma süreçleri hakkında sizlere doğru ve net bilgileri verir. Bu bilgiler ışığında satın almak istediğiniz paket modeline karar verebilirsiniz. Paketlerimizin özellikleri içerdiği hizmetlere göre değişkenlik gösterir. Daha detaylı olarak hizmetlerin bulunduğu paketlerin ücretleri yüksek olabilir. Eşyalarınızın kurulum işlemlerinin yapılabilmesi için kurulum dahil paketi satın almanız gerekir. Sizde bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz paketler hakkında bilgi alabilmek için telefon ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bostancı Evden Eve Firmamız yüksek katlı binalar için ya da taşımacılıkta eşyaların nakliyatı aşamasında, asansörlü nakliyat hizmetini sunarak daha hızlı taşımacılık sağlamaktadır. Uzman ekibimiz ile daha hızlı taşımacılık sağlayarak müşteriler için de zamandan tasarruf sağlamaktadır. Bundan dolayı firmamız ülkemizin insanlarının konforlu ve güvenilir bir nakliyatı sağlayan firmamız, titizlikle evden eve taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Firmamız her geçen gün kendini geliştirerek nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. Bostancı evden eve nakliyat firmamız, taşıma ve paketleme işlemlerini her zaman sürekli olarak gerçekleştiren bir taşımacılık firmasıdır. Diğer nakliyat firmalarından en büyük farkımız her zaman işimizi ciddiye alarak daha planlı ve müşteri memnuniyet garantili nakliyat hizmetini sizlere sunmasıdır.

Eşyalarınızı Garantiye Alıyoruz. Bostancı evden eve nakliyat firmamız, taşıma veya paketleme işlemlerinde eşyaların herhangi bir sebepten dolayı kırılmasına, çizik oluşmasına ya da kaybolması gibi durumlara karşılık, sigortalama sistemini sizlere sunarak, mağdur olmanızı önlüyoruz. Evden eve nakliyatı yapılacak işlemler için öncelikle evin adres teyidi yapılıyor.

Taşıma İşlemlerinin Gerçekleşme Aşaması

Adres teyidi yapılan ev için nakliyat aracına uygun yer alanı oluşturuluyor. Oluşturulan alana getirilen nakliyat aracına eşyalar yüklenmektedir. Müşterilerin isteğine göre eşyaların paketlenme ve kolileme işlemleri yapılmaktadır. Gerekli araç - gereçler ve uzman ekipler tarafından hazırlanarak taşınması yapılacak yere getirilmektedir. Daha güvenli bir evden eve eşya taşımacılık için asansörlü sistem de kurulmaktadır. Bundan dolayı taşınacak eşyalar hangi odadan yapılacaksa, pencere ya da balkon camı açılarak eşyaların taşınma süreci başlamaktadır. Nakliyatı yapılan eşyalar verilen yeni ev adresine gitmek için yola çıkarılmaktadır. Bostancı Nakliyat hizmetimiz en kısa sürede tamamlanarak sizlere teslim edilir. Hizmetimizden yararlanmak için firmamızla irtibat sağlayarak yararlanabilirsiniz.

Bostancı evden eve nakliyat çalışmaları konusunda kaliteli hizmet sağlayan bir firma olmaktayız. Firmamız tarafından sağlanan işlemlerin hepsi yasalara uygun olarak yapılır. Müşteri memnuniyeti ve sunduğumuz hizmetin garantisi adına bu konuya çok önem veriyoruz. Sizde evden eve nakliyat çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek için telefon ile bilgi alabilirsiniz. Sizlerin ihtiyacına göre uyumlu olan paket belirlenir. Ardından teklif ve ödeme işlemleri sonrasında eşyalarınız özenli bir şekilde taşınır. Bu işlemlerin hepsi kısa süreler içerisinde olduğu için düzeninize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Modern nakliyat işlemleri konusunda profesyonel hizmet verdiğimiz firmamız ile görüşmeler yapabilirsiniz. Bostancı Evden eve nakliyat çözümleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçları ile uyumlu olan paketleri sunarız. Bu paketlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap etmesi bizim için oldukça önemli bir konu olmaktadır. Bu noktada müşterilerimiz ister bireysel taşınma olsun ister kurumsal olsun bizim için fark etmiyor. Profesyonel iş takibi olarak müşterilerimizin tüm işlemlerini zamanında ve yerinde tamamlamaktayız. Sizde bu paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

bostancı evden eve eşya taşıma
bostancı evden eve nakliyat
bostancı ev taşıma ve nakliyeci

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 600 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 800 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 900 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1300 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin