Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat firması

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetini Kaliteli Bir Nakliye Firması İle Alın ve Uygun Fiyatlarda Eşyalarınız Taşınsın. Öncelikle can ve mal güvenliğini benimseyerek dikkatli bir taşımacılık prensibi ile hareket ediyoruz. Nakliyat firmamız her zaman müşteri memnuniyetine odaklı olarak, hizmet vermekte olup Çekmeköy evden eve nakliyat sürecini en iyi şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği avantajla, müşterilerimizin beklentilerine cevap veriyoruz. Geniş kadromuz ile hizmet vermekteyiz ve bu şekilde işimizi her zaman tam zamanında sonuçlandırmakta olup ve kıymetli zamanınızın beklemek ile geçmesine izin vermiyoruz. Evinize yapacağımız ziyaret ile taşınma planı oluşturmakta ve bu plana tam olarak uymaktayız. Yetkili personelimiz ile bütün süreci koordine etmekteyiz ve taşınma sırasında olabilecek bütün aksilikler içinde önlem alıyoruz. Çekmeköy asansörlü taşımacılık hizmetini de veriyoruz ve Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız her zaman modern teknolojiyi de kullanarak sizlere hizmet sunuyor.

Firmamız sürekli olarak gelişmekte olan ve evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde en iyi kaliteyle hizmet vermektedir. Bundan dolayı Çekmeköy evden eve nakliyat paketleme sistemlerinde ve taşımacılık sistemlerinde her zaman uzman profesyonel ekipler tarafından nakliyat sistemini tamamlamaktadır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem veren ve alanında da liderliğe kavuşmuş bir firmadır. Uzun zamandır hizmet veren firmamız, alanında yenilikleri sizlere sunarak daha kaliteli bir hizmeti sunuyoruz. Sizler için yüksek standartlarda ve güvenilir hizmet veriyoruz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için mümkün olduğunca hizmetlerimizde standartlarımızı yüksek tutuyoruz. Firmamızı isterseniz internet sitemize giriş yaparak vermiş olduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde öğrenebilir veya evden eve nakliye firmamıza gelerekte sizlere vermiş olduğumuz hizmeti görebilirsiniz. Nakliyat şirketimiz her zaman eşyaların çizilmeden, kırılmadan ve değerini düşürmeden taşımaya özen gösteriyor.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız her zaman taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için çalışmalar yapıyoruz ve aynı zamanda da nakliyenin en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız. Nakliye sırasında binanızın merdivenlerini veya asansörlerini kullanmıyoruz. Çekmeköy Evden Eve çözümlerimiz ile sizlerde kaliteli ve güvenle taşınacaksınız. Taşınma günü binanızın önüne getirdiğimiz portatif asansörlerimizi kurmakta ve eşyaların araçlara nakliyesini bu şekilde sağlamaktayız. Yeni adreste de gerektiğinde asansör sistemlerimizi kullanmaya devam özen gösteriyoruz. Eşyaların güvende olarak taşınması için ayrıca bazı önlemleri de almaya önem veriyoruz. Eşyaları TSE standardında kaliteli malzeme ve özel teknikler ile paketleme ve ambalajlamasını yapıyoruz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesini ve yeni adreste montajının yapılmasını da sağlamak için uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız insanları nakliyat taşıma sorunlarına tamamen kökten sorun bulan bir firmadır. Sizleri yormayarak taşıma işlemlerini sizler yerine biz yapıyoruz. Uzman ekiplerimiz sayesinde de en iyi güvenilir kaliteli hizmetlerimizden de sonuna kadar hizmet alabilirsiniz. Firmamız alanında her zaman gelişen ve her zaman da yeniliklerle dolu olan bir firma olmaktadır. Nakliyat sırasında herhangi bir sorunlarla karşılaştıysanız, sorunlarınızı hiçbir şekilde çekinmeden firmamıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Evden Eve Firmamız paketleme işlemlerini de titizlikle yapıyor. Sizler yalnızca özel eşyalarınızı kutulara koyabilir ve gerisini firma çalışanlarımıza bırakabilirsiniz. Paketleme işleri her zaman eşyalara göre değişiklikler gösteriyor. Bundan dolayı değerli olan eşyalara daha çok önem vererek zarar görmesine engel oluyoruz.

Nakliyat esnasında veya paketleme esnasında eşyalarınıza zarar vermeme garantisini veriyoruz. Eşyalarınızla ilgili herhangi bir sorun da yaşarsanız eğer, sigortalama sistemimizden yararlanarak eşyaların maddiyatı ödenmektedir. Eşyalarınızın değeri kadar ücreti sigortadan karşılanarak ödemesi sizlere yapılır. Firmamız taşıma işlemlerine başlamadan önce her zaman sigorta poliçesini yaptırarak nakliyata başlamaktadır. Sigorta poliçesi oluşmadan evden eve nakliyatı firmamız yapmamaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için ve güvenilir bir hizmeti sizlere sunmak için her zaman en uygun fiyatı sizlere sunarak ve sizlerin eşyalarınızı da güvenceye almak için de sigorta yapılarak nakliyat gerçekleştiriliyor.

Modern Nakliye Araçlarımız

Firmamız her zaman yeniliklere dolu olmakta olup ve nakliye araçlarımız her zaman yeni model, modern, kapalı kasa olacak şekilde araçlar kullanıyoruz. Araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırıyoruz. Sigorta desteği de sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Güvenilir nakliye ve kaliteli Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız sizlere en kaliteli hizmeti veren, güvenilir bir firma olmaktadır. Sizler için her zaman en iyi hizmeti sağlamak için çalışmalar yapmaktayız. Firmamızın müşterilerimize verdiği sözlerinde her zaman arkasında durmakta olup ve taşınma sırasında da herhangi bir zaman kaybı yaşamalarına da izin vermemekteyiz.

En Uygun Fiyatları Sunuyoruz

Firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için kar marjını düşük tutmakta olup ve nakliyatı en uygun fiyata sizlere sunmuş oluyoruz. Evden Eve Firmamız nakliyat durumlarının farklı olduğundan dolayı telefon üzerinden fiyat verilmemektedir. Eşyalarınızı gördükten sonra verdiğimiz fiyat kesinleşir ve nakliyat esnasından herhangi bir ek masraflar çıkartmamaktayız. Hizmetimizden yararlanmanız için Çekmeköy firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız her zaman sizler için çalışmaktadır. Sizlerin memnun olması için ve sizlere en iyi kaliteyi sunmak için her zaman çalışmalar içerisinde oluyoruz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin karşılığında size hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatları sunuyoruz. En uygun fiyatlarla taşıma işlemlerini en kısa süre içerisinde tamamlıyoruz.

Çekmeköy evden eve eşya taşıma
Çekmeköy evden eve nakliyat
Çekmeköy ev taşıma ve nakliyeci

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 630 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 860 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 950 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1310 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin