Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Göktürk Evden Eve Nakliyat

göktürk evden eve nakliyat firması

Göktürk Evden Eve Nakliyat Sizlere Kurumsal ve Sigortalı Nakliye Firması Olarak Ekonomik Taşımacılık Hizmetleri Sunmaktadır. Hizmetlerimizi her zaman kalite standartlarında tutarak müşterilerimizi sürekli memnun etmeyi başardık. Sizin için çalışıyoruz! Firmamız Göktürk Evden Eve Nakliyat'ta çağımızın bizlere sunduğu yenilikler ve kolaylıklarla birlikte insanların beklentilerinin değişmesi doğrultusunda belirlenen hizmet standartları evden eve sektörünü de beraberinde getirmiştir. Evden eve taşımacılık sektörünün doğuşu ile birlikte eskiden açık kamyonlarla yapılan taşımacılıkta tarih olup sadece evden eve sektörü için geliştirilen kapalı kasa araçlar kullanılmaya başlanmıştır.

Köklü bir öz geçmişe sahip Göktürk evden eve nakliyat firmamız sunduğu hizmet kalitesi ile de sektörün öncü firmalarındandır. Taşıma hizmeti sunduğu kişilerden gelen, olumlu yorum ve geri dönüşler, bunun en büyük göstergesidir. Devletinde bu konuda belirlemiş olduğu standart ve belgelerle birlikte sadece ev taşıma belgesi olan araçlar evden eve sektöründe kullanılmakta, bu kriterler dışında yapılan evden eve hizmetlerinin cezai durumu bulunaktadır. Göktürk evden eve sektöründe temel standart eşyaların alındığı evdeki şekline en yakın bir biçimde teslim edilmesidir. Eşyaların alındığı evdeki şekli, konumu, diziliş biçimi nasılsa teslim edileceği evde de buna benzer şekilde teslimatın yapılmasıdır.

Bu hizmetlerin belirlenmesine ve evden eve sektörünün doğuşuna öncülük eden şirketlerin başında gelen Göktürk evden eve nakliyat olarak müşterilerimize bu konuda en iyi taşımacılığı sağlama konusunda hizmet vermekteyiz. Göktürk nakliyat olarak evden eve hizmetimizin kapsamını sizlerle birlikte belirleyip en uygun evden eve nakliyat fiyatlarını size sunmaktayız. Bu kapsamda kolilemenin veya paketlemenin müşteriler tarafından yapılıp kaba eşyalarınızın montaj - demontaj işleri tarafımızdan yapıldığı standart hizmet ya da her şey dahil müşterilerimize anahtar teslimi taşımacılık yaptığımız A'dan Z'ye diye tabir ettiğimiz hizmet örnek olarak verilebilir.

Hizmet çeşitlerimiz müşterilerimizin beklentileri, bütçesine uygunluğu ve bulunduğu kat yüksekliğine göre sunduğumuz öneriler doğrultusunda belirlenmektedir. Göktürk Evden Eve Nakliyat firması seçiminde firmanın elinde taşımaya uygun araçların olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Göktürk içerisinde hizmet veren birçok nakliye firması vardır.

Ama bu nakliye firmalarının çoğunda taşımaya uygun olan araçlar bulunmamaktadır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi ve eşyanın tek bir seferde taşınması için uygun aracın nakliye firmasının elinde bulunması gerekir. Göktürk evden eve nakliyat firması olarak biz taşıma sırasında bizlere yardımcı olacak güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlayacak en uygun aracı kullanıyoruz.

Göktürk içerisinde evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerimize yardımcı olurken İstanbul'un trafik durumunu da bildiğimiz için araçlarımızı büyük bir özen ve dikkatle seçmekteyiz. Göktürk nakliyat hizmetlerinde eşyalara zarar gelmeden en uygun hizmeti sizlere sunmak adına taşımacılık işi ile ilgili her türlü ayrıntıya dikkat etmeye özen gösteriyoruz. Her geçen gün evden eve sektörüne kattığımız yenilikler ve müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar sayesinde sizlerle birlikte kocaman mutlu bir aile oluşturmaktayız. Sizlerde eşyalarınızı profesyonel ellerde, güvenle ve gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla taşıtmak istiyorsanız Göktürk nakliyata gelip mutlu aile kervanımıza katılabilirsiniz.

Göktürk evden eve nakliyat firmaları olarak uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan deneyimli firmaların arasında yer almaktayız. Firmamızın kuruluş amacı taşınacak kişilere rahat bir taşıma süreci sağlayabilmektir. Bu sebeple taşıma sürecinin her bir aşaması firma çalışanlarımız tarafından önemsenmektedir. Taşınmaya karar veren kişi ya da kurumlar için eşyaların hasar görmeden taşınabilmesi oldukça önemlidir. Firmamız eşya güvenliği prensibi ile hizmet verdiğinden dolayı taşıma işlemleri en ufak bir hasar oluşmadan yapılabilmektedir. Aynı zamanda ihtiyaca ve isteğe yönelik oluşturduğumuz hizmetler müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamıza katkı sağlamaktadır.

Göktürk evden eve nakliyat bireysel ya da kurumsal tüm taşımacılık faaliyetlerini profesyonel ekip elemanları ile gerçekleştirmektedir. Nakliye firmamız sektördeki en deneyimli ve en köklü firmalardan biri olduğu için sunduğumuz hizmetlerde bu doğrultuda kusursuz olmaktadır. En kısa sürede en iyi hizmeti verebilmek disiplinli çalışmaya bağlıdır. Ekip elemanlarımız işini önemsemekte ve iş ahlakına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Nakliyat sektöründe başarılı olabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek gerekmektedir. Firmamız yeniliklere kolayca uyum sağlayabilen kaliteli bir firmadır.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

GÖKTÜRK EVDEN EVE TAŞIMA ARAÇLARI

Ev taşıma işinde eşyaların tek bir seferde vakit kaybetmeden taşınması önemlidir. Ev sahiplerinin kısa sürede yeni evlerine ulaşması, evlerine eşyalarını yerleştirmesi gerekir. Bunun için ev eşyalarının tek bir seferde eve taşınması gerekir. Göktürk nakliyat firması olarak biz ev taşıma işlemi öncesinde evinize gelerek eşyalarınızın durumuna bakıyoruz.

Eşyaların büyüklüğüne ve çokluğuna göre taşımaya en uygun aracı belirliyoruz. Aynı şekilde eşyaların durumuna göre eşyayı taşıyacak olan personel sayısını da belirliyoruz. Bunun yanında asansörlü taşıma işleminin gerek olup olmadığını belirliyoruz. Bu şekilde Göktürk Nakliyat Firması olarak taşıma işini daha kısa sürede güvenli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Taşıma sırasında eşyalara zarar gelmemesi için seçilen taşıma aracı önemlidir. Göktürk Evden Eve Nakliyat firması olarak elimizde bulundurduğumuz birbirinden farklı taşıma araçları ile en iyi nakliye işlemini gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Firmamız ev taşıma işlerinizde eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınması için elinden gelen her türlü hizmeti sizler için uygun fiyatlarda vermektedir. Firmamız Göktürk evden eve nakliyat hizmetleri ile nakliye sektöründe önde gelen isimler arasında yer almaktadır. Firmamızda her zaman müşteri odaklı çalışma benimsendiğinden dolayı nakliye fiyatları da müşterilerimizin bütçesine göre belirlenmektedir. Nakliye hizmetlerini en uygun fiyata firmamız tarafından alabilirsiniz. Eşyalarınızın hasar görmeden en iyi şekilde istediğiniz adrese iletilmesi için güvenli firmamızı seçmeniz en doğru seçim olacaktır. Firmamızda istediğiniz her çeşit taşıma işlemi en uygun fiyata yapılmaktadır.

GÖKTÜRK NAKLİYE

Firmamız vermiş olduğu hizmetlerde her zaman kaliteli hizmet anlayışını ön planda tuttuğundan dolayı nakliye hizmetlerinizi en kaliteli şekilde yapmaktadır. Eğer Göktürk'te yaşıyorsanız Göktürk evden eve nakliyat firmamıza giderek nakliye hizmetinden uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Nakliye işlerinizin en güvenli şekilde yapılmasını istiyorsanız firmamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Firmamız tarafından taşınan eşyalarınızın hasar görmemesi için eşyalarınız firmamızın çalışanları tarafından en iyi şekilde koruma altına alınmaktadır. Firmamız her zaman kaliteden asla ödün vermeyen firmalar arasında olduğundan dolayı istediğiniz işlemleri en kısa sürede halletmektedir.

Ülkemizde asker, polis, öğretmen ve memur gibi meslekleri icra edenler oldukça sık tayin olup görev yeri değiştirdikleri için hayatları boyunca birçok kez taşınmak zorunda kalıp bu firmalarla çalışmışlardır. Bir firma ile anlaşmadan önce o firmayı biraz araştırmamız gerekmektedir. Acaba firmanın nakliye için kullandığı araçlar eşyalarınızı taşımak için uygun mu tasarlanmış, sigortalı olarak mı bu işi yapıyor, taşıma asansörü mü kullanıyor yoksa eşyaları merdivenlerden mi çıkarıyor? Eskiden insanlara yardım edecek böyle firmalar yoktu ve taşınacak insanlar öncelikle evde zorlu bir çalışma içine girerlerdi. Önce karton koliler bulunur ve ufak tefek eşyalar bu kolilere koyularak ambalajlanırdı. Diğer büyük ev eşyaları da taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajlanırdı.

Göktürk evden eve nakliyat taleplerinizi karşılamak için yıllardır evden eve nakliye sektöründe faaliyet gösteren Evden Eve Nakliyat firması, uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Göktürk içi evden eve nakliyat veya diğer tüm illere ev taşıma işlemleriniz için haftanın her günü faaliyet gösteriyoruz. Evden eve nakliye konusunda deneyimli personeli ile ambalajlı, sigortalı, marangozlu, asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Şehirler arası taşımacılık alanında deneyim kazanmış profesyonel nakliyat firmamız ile taşınmanın ayrıcalığını yaşayın.

Evden eve nakliyat firmasının seçiminde, temel kriter, sektörde tecrübeli bir öz geçmişinin olmasıdır. Ayrıca, tanıdık tavsiyeleri ve yorumları da seçimde etkili olan unsurlardandır. Göktürk nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı istediğiniz an arayabilir ve çalışma koşullarımız ile nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Sizi de değerli müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. Türkiye'nin herhangi bir bölgesinden Çaldıran'a taşınma ihtiyaçlarınız için evden eve nakliye firmamız ile görüşmeden karar vermeyiniz. Firmamız, Göktürk Nakliyat, şehir içi nakliyat hizmetini ve rakiplerine karşı bir adım önde götürebilme amacını hizmetin her aşamasında önemsemektedir.

Güvenli Nakil Araçları İle Eşyalar Emniyet Altında

Güvenli nakil araçları ile eşyalarınız, herhangi bir sarsıntıya karşı, darbe almadan taşınılacak bölgeye ulaştırılır. Firmamız nakil araç sürücüleri, bu konuda yeterli bilgiye ve K1, K3 sürücü belgelerine sahiptir. Her eşya için, ayrı bir paketleme şekli ve duruş pozisyonu bulunur. Belli pozisyonlarda sarsmadan, uygun hız limitlerinde, varılacak bölgeye ulaşım sağlanır. Göktürk nakliye şirketleri arasında lider konumda yer alan firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Taşıma Sektöründe Hizmet Karşılaştırmasının Önemi

Taşıma sektöründe, hizmete karşılık, fiyat karşılaştırması yapmak doğru bir yaklaşım olacaktır. Sırf fiyat karşılaştırması yapmak, taşıma hizmeti alacak kişilerin, yanlış kararlar almasına neden olabilir. Mümkünse, firma bazında, hizmet ve fiyat tablosu hazırlanması en mantıklı yaklaşım olacaktır. Göktürk evden eve taşıma fiyatları için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firma olarak, sunulan taşıma hizmetinde, müşteri memnuniyetine önem veririz. Fiyatımızı etkileyen etkenlerin başında, maliyet unsuru yer alır. Taşınılacak yerin mesafesi, eşyaların muhteviyatı, miktarı, aracın büyüklüğü, çalışacak personelin sayısı, fiyatı etkileyen unsurlardandır. Son zamanlarda, sektörde bazı firmalar tarafından taklitlerimiz bulunmaktadır. Hizmet almak isteyen kişilerin, bu konuda dikkatli olmaları, önemli hususlar arasındadır.

göktürk evden eve eşya taşıma
göktürk evden eve nakliyat
göktürk ev taşıma ve nakliyeci

Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 620 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 820 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 940 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1340 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin