Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat firması

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Alanında Ekonomik ve Sigortalı Nakliye Firması Olarak Kampanyaya Devam! Sizlere taşımacılık alanında kampanyalı fiyatlar sunarak uygun bir şekilde taşınmanızı amaçlamaktayız. Günümüzde insanlar çalışma şartlarından veya daha başka özel sebeplerden dolayı sürekli adres değiştirmek zorunda kalmaktadır. Böylesi zor ve zahmetli bir süreçte Kağıthane evden eve nakliyat ekibi olarak her daim siz değerli vatandaşlarımızın yanında olmayı ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize borç bildik. Özellikle bayanlar için ev taşınması kadar zahmetli ve zor bir iş yoktur, çünkü çeyizlerinin ve mutfak eşyalarının zarar görmesi ihtimalinden dolayı her daim tedirgin olmaktadırlar.

Aslında haklılık payları da yok değil, gerçekten eğer evden eve nakliyat işlerinizi işin ehli olmayan kişilere teslim edecek olursanız eşyalarınızın zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Nakliyat işi gibi çok büyük bir titizlik ve dikkat gerektiren iş asla tanımadığınız ve bu işte uzman olmayan kişilere teslim edilmemelidir. Aksi takdirde eşyalarınızın kırılma, çizilme, boyası silinme ya da kaybolma gibi talihsiz olaylarla karşı karşıya kalması kaçınılmaz olacaktır.

Çünkü bu gibi kişiler için sizlerin eşyasının hiçbir değeri olmamaktadır. Bu tarz eşya taşımacılık yapanlar bir an evvel işi bitirip alacakları paraya bakmaktadırlar. Kağıthane evden eve nakliyat firması olarak kesinlikle bu gibi kişilerden uzak durmanızı ve güvenilir firmalar tercih etmenizi öneririz. Firma olarak her tür nakliyat işlemlerimizi garantili yapmaktayız. Kesinlikle eşyalarınız bizimle güven içerisinde taşınmakta ve en ufak bir problem yaşamamaktasınız. Yine nakliyat sırasında yaşanabilecek en ufak bir probleme karşı da evden eve firmamız her tür masrafı üstlenmektedir. Böylece müşterilerine en ufak bir hak kaybı yaşatmamaktadır.

Hayatında neredeyse olumsuz bir ev taşıma deneyimi yaşamayan yok gibidir. Bunun en büyük sebebi de genel olarak ev taşıma işlemlerini önemsemeyiz. Kağıthane evden eve nakliyat ekibi olarak bu konuda aynı fikirde olmadığımızı belirtmeliyiz. Çünkü çok önemsemediğimiz ev nakliye işlemi neticesinde bizim için değerli olan eşyalarımızı riske atmış olmaktayız. Nakliyecilik noktasında hiçbir bilgi ve deneyimi olmayan insanlar, kaba kuvvetle eşya taşınacağını zannetmektedirler.

Aslında işin gerçeği hiçte öyle değildir, kaba kuvvetle ancak hamallık yapılır ve değersiz eşya taşınır. Nakliyecilik sektörü çok dikkat gerektiren ve asla hafife alınmaması gereken bir iştir. Aksi takdirde eşyalarınızın kırılması, çizilmesi ya da daha kötüsü ortadan kaybolması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bundan daha kötüsü ise böylesi sorunlar yaşadığınızda asla karşınızda bir muhatap bulamamakta ve ortaya çıkan zararın bedelini de yine siz ödemektesiniz.

Kağıthane Evden Eve nakliyat olarak biz hem insanımıza hem de eşyasına gereken değeri göstermekte ve eşyalarınızı asla zarar vermeden taşımaktayız. Firmamız için ilk öncelik siz değerli vatandaşlarımızın memnuniyeti olmaktadır. Taşımacılık sektöründe adeta bir çığır açan evden eve taşıma firmamız bütün nakliye işlerini faturalı yapmakta olup garantili nakliye hizmeti sunmaktadır. Garantili taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın nakliye esnasındaki bütün sorumluluğu firmamıza ait olmaktadır.

Böylece yaşanabilecek en ufak bir problemde kesinlikle doğabilecek bütün zararı firma olarak biz üstlenmekteyiz. Bu sayede hiçbir vatandaşımız kesinlikle en ufak bir mağduriyet yaşamamaktadır. “Sizleri ve eşyalarınızı artık sizden daha çok düşünen bir nakliye şirketiniz var.” sloganıyla hareket etmekteyiz.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Kağıthane Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Yılların verdiği tecrübe ve güvenle kaliteli bir hizmet sunan firmamız aynı zamanda kendisini içinde bulunduğu zaman en iyi şekilde adapte etmeyi de bilmiştir. Bizlere ulaşmak için; telefon numaramız, sosyal medya hesaplarımızı, internet sitemizi ya da doğrudan adresimizi kullanabilmektesiniz. Kağıthane nakliye şirketleri arasında bizim kadar teknolojik alt yapısını güncellemiş olan ve kaliteli hizmet sunan başka bir şirket bulamazsınız. Çünkü evden eve nakliye alanında her tür yeniliği yakından takip ediyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Bizlerle iletişime geçerek her tür nakliye işlemleriniz için yardım alabilirsiniz. Nakliyat işlemi için size verilen tarih ve saatte saha çalışanlarımız adresinize gelmekte ve eşyalarınızı çok dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Böylece ister çeyiziniz olsun ister mutfak eşyanız olsun nakliye işlemi sırasında en ufak bir sorunla karşılaşmayacaktır. Asansörlü taşımacılık sisteminin sağladığı kolaylıkla her kattan eşyalarınız güvenle indirilmekte ve yine aynı şekilde her kata güvenle çıkarılmaktadır. Bütün bu işlemleri büyük bir dikkatle gerçekleştiren ekibimiz aynı zamanda Kağıthane taşıma fiyatları yönünden de sizler için en uygun olanıdır. Eşyalarınızın tamamını sizlere teslim aldıkları gibi kurulum yapan ve bu kadar uygun fiyat veren başka bir evden eve nakliye firma bulmanız neredeyse imkansız olmaktadır. Sizleri de en kısa zamanda bu kaliteli hizmetten faydalanmak için bizlerle iletişime geçmeye bekliyoruz.

Firmamız Kağıthane nakliye şirketleri arasında en beğenilen firma olmaktadır. Bu başarımızı elbette ki profesyonel kalitede yapmış olduğumuz nakliyecilik anlayışına borçluyuz. Saha çalışanlarımızın her birisi işinin ehli ve tamamı güvenilir kişilerdir. Yılların tecrübesine sahip ustalarımız eşyalarınızın tamamını en kısa süre içerisinde profesyonelce söker ve havalı ambalajlama paketlerimizle paketleme yaparlar.

Paketlemesi tamamlanan eşyalarınızı bulunduğu kattan asansörlü sistem sayesinde en ufak bir zarar vermeden araçlarımıza yükleme yaparlar. Yüklemesi tamamlanan eşyalarınız, kapalı kasa sistem araçlarımızla her tür olumsuz hava koşullarından etkilenmeden yeni adresine - eve güvenle ulaştırılır. Burada da yine saha çalışanlarımız eşyalarınızın tamamını kurulumu tamamlanmış ve kullanıma hazır olarak sizlere teslim etmektedirler. Böylece ekstradan sizlere hiçbir iş bırakmazlar ve sizi ek bir masrafa sokmazlar.

Yapılan bütün bu kaliteli hizmet yine Kağıthane evden eve nakliyat ve taşıma fiyatları içinde en uygun olan tarifeden yapılmaktadır. Garantili taşımacılık hizmetini bizden daha uyguna alabileceğiniz başka bir firma bulmanız neredeyse imkansızdır. Tamamen siz vatandaşlarımızın ekonomisi ve eşyalarının güven içerisinde nakliyesi düşünülerek uygulamaya geçirilen bu yeni kampanyalı fiyatlarımızdan sizde yararlanabilmek için en kısa sürede firmamızla iletişime geçmelisiniz. Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firmamıza sosyal medya hesaplarımız, internet sitemiz, sabit telefonumuz ya da doğrudan adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kağıthane evden eve eşya taşıma
Kağıthane evden eve nakliyat
Kağıthane ev taşıma ve nakliyeci

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 660 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 870 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 960 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1370 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin