Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin Herkes Nakliye Firması Kalitesi Arar. Kaliteyi Ucuza Getiriyoruz. İnsanlığın varoluşuyla birlikte aslında bir yerlerden başka bir yere taşınma işlemi de yani günümüz adı ile nakliyat işi de başlamış olmaktadır. Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak tarihi bu kadar eskiye dayanan ve amacı insanlığa hizmet olan bu işi başarıyla yaptığımız için gurur duyuyoruz. Gelişen ve değişen dünyada bizde kendimizi geliştirdik ve değiştirdik. Eski usul taşımacılık anlayışını bir kenara bıraktığımız gibi her tür teknolojik alt yapımızı da en son sistem ile donattık.

Müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğu iş ahlakı prensiplerimizden asla taviz vermedik. Her daim işimizi ciddiye aldık ve severek yaptık, zamanla bu istikrarlı gayretimizi bizi günümüzde en çok tercih edilen firma olmamız konumuna getirmiştir. Nakliyat işi kesinlikle hafife almamanız gereken bir iş olup, asla tanımadığınız kişi ya da kişiler yaptırmayınız. Zeytinburnu Evden Eve nakliyat ekibi olarak birçok müşterimizin bu tarz taşımacılıklar neticesinde mağduriyet yaşadığına şahit olduk.

Mağduriyet yaşadıklarına şahit olduk dedik, çünkü bu kişilere parasını kaptıran birçok vatandaşımız olmuştur. Bunun haricinde evden eve nakliyat için gelenlerde hala eski usul taşımacılık yöntemleri yapmakta olup, müşterilerin birçoğunun mobilyasına ya da beyaz eşyasına taşıma esnasında maddi zarar vermiştir. Bu tarz nakliyecilik yapanlar verdikleri zararı asla üstlenmeyip tamamen maddi külfeti sizin üzerinize bırakırlar. Böylece hem nakliye ücreti vermektesiniz hem de maddi açıdan zarara uğrayan eşyalarınızın tamir ücretini ödemektesiniz. Peki Zeytinburnu nakliyat olarak nasıl çalışmaktayız?

İstanbul - Zeytinburnu'nda sizde işini dürüst ve eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden profesyonel taşımacılık hizmeti sağlayan nakliye firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak profesyonel bir ekiple sizlere garantili taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Ev veya ofis hiç fark etmez her tür nakliye ihtiyacınızı karşılayacak araç alt yapısına sahip olmaktayız. Firmamıza ait araçların tamamı kapalı kasa sistem olup eşyalarınız asla olumsuz hava koşullarından etkilenmeden gideceği yere ulaştırılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimiz sayesinde de hangi katta olursanız olun eşyalarınızı hiçbir zarar vermeden almakta ve yeni adresinize aynı şekilde güvenle ulaştırmaktayız. Firma olarak bütün nakliyat işlerimiz garantili olup sizlere en ufak bir sorun yaşatmıyoruz. Taşınacak eşyalarınızın tamamını firmamız sigorta kapsamına almakta ve böylece nakliye esnasında yaşanabilecek her tür olumsuzlukta tüm masrafı firma üstlenmektedir. Zeytinburnu nakliyat ekibi olarak müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz.

Artık sıradan amatörce evden eve taşımacılık yapan insanlara eşyalarınızı taşıtmanıza gerek kalmamaktadır. Çünkü bu tarz taşımacılık yapan kişi ya da kişilere hem nakliye parası vermektesiniz he de kırılan ya da zarar gören eşyalarınızın masrafını üstlenmektesiniz. Bunun en büyük sebebi de işin uzmanı olmayan ve gerekli teknik alt yapıya sahip olmayan bu kişiler asla eşyalarınıza verdikleri zararın sorumluluğunu üstlenmezler. Eşyalarınız artık bizimle birlikte emin ellerde olmaktadır.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Zeytinburnu Nakliyat Farkı Kalitesi

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan ve her daim müşteri merkezli çalışan firmamız, yapmış olduğu bütün nakliyat işlemlerini faturalı yapmaktadır. Böylece devletine vergisini ödemiş olmakta ve yatığı bütün işlerini resmiyete bağlamaktadır. Zeytinburnu nakliye şirketleri arasında en çok tercih edilme sebeplerimizden bir diğeri de yapmış olduğumuz bütün taşımacılık işlemlerini garantili yapmamızdır. Evet her tür nakliyat işimizi garantili olarak yapmaktayız.

Böylece iş yaptığımız vatandaşlarımızın taşınacak olan bütün eşyalarını firma olarak sigortalamakta ve nakliyat sırasında yaşanacak her tür maddi zararın bütün masrafını firma üstlenmektedir. Yani hiçbir şekilde müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Araçlarımız son model olup tamamı kapalı kasa sistem olmaktadır. Eşyalarınız nakliyat sırasında asla toz, yağmur veya güneş gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez. Sahada çalıştığımız elemanların tamamı ise alanında profesyonel olup her biri işini en iyi yapan deneyimli ustalardan oluşmaktadır.

Bütün bu kaliteli ve garantili hizmeti Zeytinburnu taşıma fiyatları arasında en uygun olan fiyat üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Nakliye ücreti noktasında bizden daha uygun olan başka bir firma daha bulmanız imkansızdır. Nakliyat işlerimizde bütün eşyalarınızı en sağlam olacak biçimde paketliyor ve yeni adresinizde de sizlere eşyalarınızın tamamını kullanımınıza hazır şekilde teslim ediyoruz. Bütün bu kaliteli ve uygun fiyata hizmeti sizlere Zeytinburnu Evden Eve nakliyat farkıyla sunmaktayız.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmakta?

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ve aranılan firma olmamızda, işimizi ciddiye alarak ve severek yapmamız yatmaktadır. Bunun yanında yine Zeytinburnu nakliye şirketleri içerisinde en çok tercih edilen olmamızın bir diğer sebebi de kesinlikle müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmamız yatmaktadır. Bizim için her bir müşterimiz özel ve değerlidir, bu sebeple müşterilerimize çok daha iyi hizmet sunabilmek için her tür teknik alt yapımızı güncellemekteyiz. Yine saha da çalışan ustalarımızın ise tamamı alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Bizlere hemen her platformdan ulaşma imkanına sahip olmaktasınız. Her tür evden eve nakliye işlerinizde bizi aradığınızda sizlere anında en yakın bir tarihe gün vermekte ve anında taşınacak eşyalarınızı sigortalamaktayız. Randevunun verildiği tarih ve saatte saha ekibimiz gelerek eşyalarınızın tamamını çok dikkatli bir şekilde sökme ve paketleme işlemini yaparlar. Asansörlü taşımacılık sayesinde her bir eşyanız hiçbir zarar görmeden araçlarımıza yüklenmektedir.

Firma olarak biz sizlere bütün bu kaliteli taşımacılık hizmetlerini Zeytinburnu eşya taşıma fiyatları arasında en uygun fiyattan sunmaktayız. Bizim firmamızdan başka bir yerde bu kadar kaliteli bir nakliyecilik hizmetini bu fiyata bulmanızın imkanı olmamaktadır. Bizim için paradan daha değerli bazı hasletler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de müşteri kazanmak ve insanımıza en uygun fiyattan kaliteli bir hizmet sunabilmek olmaktadır. Siz değerli vatandaşlarımızı da en kısa zamanda bu kaliteli hizmetten yararlanmanız için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

zeytinburnu evden eve eşya taşıma
zeytinburnu evden eve nakliyat
zeytinburnu ev taşıma ve nakliyeci

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 650 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 850 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 970 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1320 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin