Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

kadıköy evden eve nakliyat firması

İstanbul Nakliye Firmaları Arasından Eşyalarınızı Kaliteli Taşıyacak Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmasını Tanıyın. Kadıköy evden eve nakliyat firmamızın en çok hizmet verdiği ilçelerden birisi Kadıköy'dür. Bu veriden de anlaşılacağı gibi ilçede çok yüksek bir taşınma potansiyeli var ve sürekli taşınma işlemleri gerçekleşiyor. Peki tercihler neden daima bizden yani evden eve nakliyattan yana oluyor?

Sebebi aslında çok basit. Evden eve nakliyat, insan gücüne kıyasla çok daha güvenli ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir sistem. Zaten onuncu kata insan gücüyle çıkmanın hiçbir anlamı yok. Ancak sadece yüksek katlar için değil evden eve nakliyat Kadıköy'de tüm katlar için geçerli.

Evden eve nakliyat işlemi İstanbul’da yapılırken esas alınan şey daima güvenlik oluyor. Önce insanların can güvenliği sonra eşyaların güvenliği bu işlemde vazgeçilmez bir öneme sahip. Bunu da yapmanın en kolay yolu teknolojiden faydalanarak bu işlemleri tamamlamak. Yaklaşık olarak 6 - 7 katlı binalara kadar eşya çıkartabilen son teknoloji nakliyat ürünleri bu işlemi öylesine seri yapıyor ki taşınma işlemi dert olmaktan çıkıyor. Acaba şu kırılacak mı, ona dikkat edin gibi konuşmalara hiç gerek kalmıyor. Çünkü işlemin en büyük kısmını asansör tamamlıyor.

Ardından gelen işlemlerse çok basit. Balkondan alınan eşyalar içeriye götürülüyor ve istediğiniz bölgeye paketlerle yerleştiriliyor. İşlemlerin böylesine hızlı ve güvenli olması Kadıköy insanlarının evden eve nakliyat işlemlerini çok kullanmasına sebep oluyor.

Her ne kadar insanlar taşınma sürecinde firma seçiminde kararsız kalsa da bu süreçte mümkün olduğunca kurumsal firma tercih edilmesi gerekiyor. Taşınma sözleşmesi yapan ve eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyan firmalar her zaman için kurumsaldır. Kadıköy evden eve nakliye şirketleri olarak firmamız bu tarz işlemlerde her zaman müşteri memnuniyetine önem veriyor. Kalite standartlarımız yüksek olduğu gibi kurumsallığımız da ön plandadır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanan insanlar hem zarara uğramıyor hem de bu süreci çok daha kolay şekilde atlatma imkânı buluyor. Kurumsallık her zaman önem verdiğimiz bir konudur. Dilerseniz ofis ve diğer üretim yerleri konusunda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Firma çalışanlarımız bu konularda da sizlere en iyi şekilde destek sunacaklardır.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Kadıköy Nakliye Firması

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Nakliyat Firmamız İstanbul - Kadıköy arası ev taşıma hizmetlerinde size destek vermektedir. Ev eşyalarınızın hem paketlenmesi hem yüklenmesi hem de yeni adrese taşınması konusunda gerekli özeni göstermektedir. İstanbul - Kadıköy arası profesyonel eşya taşımacılığı yapan firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde sigorta güvencesi ile sizlere kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Şehirler arası ev taşımacılığı sunan Kadıköy nakliyat, yılların vermiş olduğu kaliteli güvenli taşıma hizmetleri ile sektöründe her zaman lider bir eşya taşıma şirketi olmuştur. Türkiye’nin her tarafına kaliteli ve güvenli taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Kaliteli Kadıköy Evden Eve Taşıma Kadıköy'de ve İstanbul'da binlerce şehirler arası ev taşıma firması arasından kaliteli tercih yapmak inanın ki çok zor bir iş olduğunu bizde çok iyi biliyoruz. Kadıköy şehirler arası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmeti sunan çok az sayıda kurumsal eşya taşıyıcısı vardır. Ama siz artık Kadıköy'de evden eve taşıma hizmeti almayı sorun etmeyin. Uzman ekiplerimizin hünerli ellerinde eşyanız İstanbul'dan Türkiye’nin her yerine asansörlü ve sigortalı olarak güvenle taşınır.

Evden Eve Nakliye Ücretleri

Sözleşme yapmadan asla nakliyat ücreti ödemeyiniz. Sözleşmeniz sizin bir tür güvencenizdir. Sözleşme ile güvenlik oluşturmadan ödenen paranın ödendiği asla ispatlanamaz. Ola ki sorun sıkıntı yaşadığınızda hukuk karşısında hiç deliliniz olmayacaktır.

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatında yanlış bilgiler olduğu için, müşteriyi bilgilendirecek diğer bir konu da asansörlü taşıma ücretinde ki sahtekarlıktır. Binanız yüksek katta ise, veya taşınacağınız eviniz yüksek katta ise önerimiz, akıl mantık gereği asansörlü nakliyatı tercih etmeniz olacaktır.

Güvenli, sağlıklı, doğru Kadıköy evden eve nakliyat fiyatı ancak birkaç yasal firmadan teklif alıp, ekspertiz yaptırıp, anlaştıktan sonra sözleşme ile resmi imza altına alınarak oluşturulur. Güvenli ödeme ise evden eve nakliyat sonrası yapılır.

Kadıköy evden eve taşıma fiyatları konusunda firmamız hayali rakamlar vermemeye özen gösteriyor. Kalabalık bir ev ile eşyası az olan bir evi aynı fiyatlarda taşıyarak kimsenin bütçesini zora sokmuyoruz. Bu süreçte mutlaka taşımacılık alanında uzman olan bir personelimizden yardım alıyoruz. Ekspertiz hizmeti olarak da adlandırılan bu hizmet sayesinde eşyalarınızın ne kadara taşınacağı ve ne şekilde taşınacağı konusunda görüş birliğine varıyoruz. Sizler de nakliye fiyatları kabul ettiğiniz takdirde istediğiniz zaman diliminde evlerinizin taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Son derece hızlı şekilde gelişen taşınmada eşyalarınızın olması gereken yerlere bırakılmasına da özen gösteriyoruz. Dilerseniz nakliyat konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Nakliye Firmaları

Kadıköy evden eve nakliye firmaları arasında firmamız rakipsiz ve modern iş anlayışı ile her zaman güven dolu taşımacılık sunmuştur. "Tek seferlik değil sürekli" düşüncesi ile hareket etmekteyiz. Çünkü bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir. Referans üzerine çalışan Kadıköy evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Kadıköy Evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur. Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve size aynı şekilde teslim edilir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Talebiniz Üzerine Profesyonel Kadıköy Nakliye Eksperlerimiz Adresinize Gelerek Taşınacak Eşyaları Yerinde İnceler. Bu Tespitteki Amaç; Eşyalar İçin En Uygun Araç, Eleman Sayısını ve Ambalaj - Paketleme İçin Gerekli Olan Malzemenin Belirlenmesidir.

Ücretsiz Ev İncelemesi Sonuçlandıktan Sonra Size Taşınmanın Fiyatı; Eşyanın Hacmi Taşınacak Noktalar Arası Mesafe ve Kat Pozisyonları Göz Önünde Bulundurularak Yapılır. Eşyaların Tek Seferde Taşınabilmesi ve İkinci Bir Sefer Sonrası Ek Ücret Talep Edilmemesi Adına Bu İşlem Gereklidir.

Askılıklı Tekstil Taşıma

Ürünleriniz, Nakliye Araçlarımızda Mevcut Olan Askılı Kolili Sistemi Sayesinde Kolay ve Hasarsız Taşıma Olanağı Bulmaktadır. Bu Sayede Ürünleriniz Alıcı Adresine de Alındığı Gibi Teslim Ediliyor.

Pantolon, Ceketler, Etekler vb. Aklınıza Gelebilecek Bütün Tekstil Mlzemeleriniz Kırışmadan, Düzenli Olarak Tam Zamanında Yerine Ulaşıyor. Kadıköy Firmamızla Tekstil ile İlgili Her Türlü Gönderinizi; Kolili Askılı Tekstil Taşımacılığı ile Şehir içi ve Şehirler arası Yapabilirsiniz. Araç Cinsi ve Kilometreye Göre Yapacağınız Ödemelerle Gönderileriniz Tam Zamanında, Tam İstediğiniz Gibi İstanbul'da Yerine Ulaşır.

Uzman Kadro İle Kadıköy Ofis Taşıma

Farklı amaçlar doğrultusunda hizmet veren çeşitli ofis şirketleri, kira sözleşmeleri veya anlaşmazlıklar sonucunda taşınma kararı almak zorunda kalıyor. Özellikle evrak ve dosya gibi önemli bilgilerin yer almış olduğu çok sayıda eşyaların yer almış olduğu ofislerde, taşınma aşamasında bu nedenle oldukça güvenli ve titiz şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Televizyon, bilgisayar, yazıcı veya farklı üst teknolojik cihazlarında eksik olmadığı ofis eşyaları için Kadıköy ofis taşıma hizmeti sunan firmamız, değerli eşyaların sorumluluğunu sigortalı olarak üstüne almaktadır. Buna göre taşıma sırasında hasar ya da kırılmaların meydana gelmemesi sağlanır.

Ambalajlamanın Önemi Hakkında

Kadıköy evden eve nakliyat, taşıma hizmetlerinde uzman ve tecrübeli elemanları çalıştırmakta ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Tecrübeli elemanların yer almasıyla birlikte, evde bulunan her parça öncelikli olarak ayrıntılı bir şekilde incelenmekte ve nasıl ambalajlanacağı konusunda fikir sahibi olunmaktadır. Ne kadar uzağa ya da yakına taşınacak olursanız olun, her türlü nakliye hizmetlerinde mümkün olduğunca az zarar ile karşılaşılacaktır.

Ambalajlama aşaması nakliyatın en önemli noktasıdır. Özenle ambalajlanmamış olan eşyalar ne kadar istenirse istensin taşınma esnasında zarar görecek ve eşyaların sahipleri ve nakliyat firması da bundan dolayı zor durumda kalacaktır. Bu durumun ortaya çıkmasını önlemek için Kadıköy evden eve nakliyat firmamız tecrübesi ve nakliyat alanındaki uzmanlığıyla gereken hassasiyeti gösterecektir.

Gösterilen özenle birlikte geçmiş dönemlerde yaşanan zor ve sıkıntılı taşınma süreçleri tarihe karışacaktır. Sabahtan akşama kadar süren, eşyalarınızın bir kısmı kullanılamaz hale gelen nakliyat süreçleri yerini çok daha kısa sürede biten ve eşyalarınızın olduğu gibi zarara uğramadan yeni yerinize güvenle taşınma sürecine bırakacaktır.

kadıköy evden eve eşya taşıma
kadıköy evden eve nakliyat
kadıköy ev taşıma ve nakliyeci

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 700 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 850 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 950 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1355 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin