Hızlı, Ekonomik ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

GSM Hattımız

0 553 789 91 57

Çalışma Saatlerimiz

06:00 - 23:00

Email Adresimiz

info@zirvenakliyat.net
KOLAY TEKLİF FORMU

SULTANBEYLİ EVDEN EVE NAKLİYE

sultanbeyli evden eve nakliyat firması

Sultanbeyli Evden Eve Nakliye, Sizin Nakliyat Firmanız Olarak Eşya Taşıma İhtiyaçlarınıza Her Zaman Çözüm Oldu. İstanbul'un en kaliteli taşımacılık şirketi olan Sultanbeyli Nakliyat, İstanbul'da ve semtlerinde evden eve nakliyat hizmetlerini daha çok gerçekleştirmektedir. Sultanbeyli'de tercih edilmemizin en büyük sebebi işimizi profesyonel ekiplerimizle, severek, daima planlı ve programlı çalışarak yapmamızdır.

Ülkemizde ve özellikle de İstanbul'da verdiği kaliteli hizmetlerle farkını ortaya koyan SULTANBEYLİ Nakliyat, bugün geldiği noktaya çalışarak ve hak ederek geldi. Kaliteli hizmeti ücret konusundaki uygun fiyatlarla destekleyen firmanın, taşımacılık konusundaki hizmetleri gerçekten üst düzeydedir. SULTANBEYLİ evden eve nakliye son yılların gelişim gösteren sektörü haline gelmiştir. Planlı ve düzenli çalışmak ise müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerçekten çok önemli olmaya başladı. Her aşamaya dikkat eden uzman ekibimiz eşya kalitesini asla düşürmeden, sorunsuz bir hizmeti hedefliyor. SULTANBEYLİ Taşımacılık firmaları ve pek çok şirketin ortak hedefi artık müşteri memnuniyetidir. Biliyoruzki evden eve nakliyat konusunda en iyi hizmeti sunmak için planlı ve programlı çalışmanın her branşta önemi bilinirken, nakliyat sektöründe de bu kurallar geçerlidir.

Sultanbeyli ev taşıma işinizin çözümünü birilerine emanet etmeden önce kesinlikle iletişim numaralarından satış ekibimizle görüşmelisiniz. Tarafınıza yönlendireceğimiz ekspretizimiz eşyalarınızın durumuna, evinizin konumuna ve yeni taşınacağınız eviniz konusunda verdiğiniz bilgilendirmelere bakarak size fiyat verir. Anlaşma sağlanması halinde; profesyonel ekiplerimizi evinize yönlendirerek, önce güvenli eşya ambalajlaması, sonrasında eşyaların taşıma aracına yüklenmesi ve sonrasında ise yeni evinizde sizin isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesi işlemleri gerçekleşmektedir.

Taşıma esnasında eşyalarınızın ikinci bir güvenceye alınması için sigortalı taşımacılık yapılmaktadır. İstenilmesi halinde, eviniz üst katlarda ise yük asansörlerimizle taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Sultanbeyli Evden Eve Nakliye ile iletişime geçerek daha güvenli, daha profesyonel ve daha kaliteli bir hizmeti alabileceğinizi bilmenizi isteriz.

nakliye firması
nakliyat fiyatları
kaliteli hizmet

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Sultanbeyli Evden Eve Taşıma Firmamız nakliye ücretlerini diğer tüm firmalarla eş değer şekilde temin etmektedir. Hizmet konusunda kalitede sınır tanımayan nakliye Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız sizlerden talep ettiği ücretin karşılığını fazlasıyla vermektedir.

Her müşterimiz bizimle iletişim halindeyken taşımacılık hizmeti karşılığında vereceği ücret hakkında bilgilendirilmektedir. Daha sonra firmamız tarafından yapılan tüm hatalarda hiçbir geri çekilmezlik olmadan düzeltilmektedir. Şimdi gerek Whatsapp hattından gerekse iletişim numarasından Sultanbeyli semtine de hizmet veren firmamızla iletişim kurabilir ve kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz.

Sultanbeyli taşımacılık firması müşteri memnuniyetini sağlamak açısından ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Şehir içi veya şehirler arası nakliyat araçları düşük yakıt sistemine sahiptir. Bu nedenle de tüm hizmetler piyasa şartlarına göre daha uygun rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Sultanbeyli evden eve taşımacılık fiyatları içerisinde ürünlerin montajı, paketlenmesi ve yeni adreslere çıkarılması gibi hizmetlerde dahildir. Firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliyede Yetki Belgesinin Önemi

Yetki belgesi olmayan bir Sultanbeyli evden eve nakliyat firması ile çalışılması durumunda eşyalarınız araç içinde iken ve seyir durumunda bir denetlemeye rast gelir ve araç bağlanırsa belli bir süre sizde eşyalarınızı alamayabilirsiniz. Yani taşınma işi bir belki iki güne sarkabilir.

Kendi araçları ve ekibi ile taşımayı gerçekleştirecek firmalar ile irtibata geçin. Çünkü Sultanbeyli evden eve nakliyat için anlaştığınız firma işi diğer bir firmaya komisyon karşılığı satabilir. Bu durum Sultanbeyli evden eve nakliyat sektöründe sık yaşanmaktadır. Gelen yeni firma taşınma hakkında çoğu bilgiye sahip olmadığından taşınma sürecinde sorunlar yaşanmaktadır. Buda taşınmayı daha gerilimli ve içinden çıkılmaz kılmaktadır.

Sultanbeyli Nakliyat Hizmetleri

Firma parça yük taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca Sultanbeyli nakliyat, İstanbul'un tüm ilçelerine sevkiyat düzenlemekte ve şehir dışı taşımacılık noktasında da farklı çözümler geliştirmektedir. Her projede ise tüm öncelik ürün güvenliğine verilmektedir. Paketlenen eşyalar araç içerisinde sabitlenmekte ve yolculuk sırasında herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir.

Sultanbeyli evden eve taşımacılık ekipleri, yeni yaşam alanına getirilen ürün modellerini de pratik bir şekilde kurmaktadır. Montaj sırasında dolaplara ve masalara zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Firmanın araçlarında bulunan asansör sistemleri, metrelerce yüksekliğe çıkabilmekte ve paketlerin deformasyona uğramasını önlemektedir. Firma her işlemi gelişmiş teknolojiler ile gerçekleştirmektedir. Örneğin ürünlerin ambalajlanması pratik makineler ile yapılmakta ve sabitlenme işlemlerinde de dijital ekipmanlar kullanılmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Bugün Sultanbeyli'de pek çok firma daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla iş almak adına en yazık ki müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermemektedir. Bu hususta bizler işimizi zamanında yetiştirmekle birlikte sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesine dikkat ediyoruz.

Taşımacılık sektöründe sizler için yaptığımız ilk plan ücretsiz ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti yani uzman incelemesi, bizlere emanet edeceğiniz eşyaların sigortalanması için yapılan bir incelemedir. Bu inceleme sonucunda sağlam eşyalarınız için gerekli işlemleri yapmaktayız. Kaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti için kaliteli Sultanbeyli evden eve nakliye firmalarını tercih etmeniz sorunsuz bir hizmet almanızda en önemli etken olacaktır.

Kamu Kurum Taşımacılığı

Taşıma sektöründeki faaliyetlerini kamu kurum taşımacılığı alanında da gösteren Sultanbeyli Evden Eve Nakliye; banka, belediye binası, sağlık ocağı, okul gibi yerlerin taşımacılığını en üst kalitede siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Standart her ay bir kurumun nakliyesini gerçekleştiren firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Sultanbeyli nakliye firmalarından biri olarak tüm kamu kurum taşımacılık işlerine üst düzey titizlik ve maksimum iş kalite düzeyi ile yaklaşarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

Mobilya Demontaj ve Paketleme

Mobilyaların taşınma öncesi hazırlanması Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat sürecinin en önemli süreçlerinden bir tanesidir. Bir evde hacim olarak en çok yer kaplayan eşyalar mobilyalardır.

Oturma grupları ve koltuklar, yatak ve yemek odası takımları, vestiyer ve dolaplar; bazen hem hacim hemde kütle olarak çok fazla yer kaplamaktadır. Bu mobilyaların taşınması da ciddi bir uğraş gerektirir. Bu yüzden Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat firmaları kusursuz hizmet verebilmek için bünyelerinde tecrübeli bir marangoz istihdam etme ihtiyacı duyarlar. Bu mobilyaların taşınma öncesi doğru malzeme ve ekipmanlarla demonte edilip numaralandırılıp tek tek uygun ambalaj malzemeleri ile taşınmaya hazır hale getirilmeleri gerekir. Taşınma sonrası yeniden montajı ve yerleşimi yine bu uzman personeller tarafından sağlanması çok daha sağlıklı olacaktır.

Tesisat ve marangozcu personellerimiz evdeki dolap, vestiyer, şifon, ünite, beyaz eşyalar ve mobilya gibi eşyaların demontaj (sökme) işlemi ardından sökülen eşyalar belirli bir noktada toplanır. Ambalaj ve paketlemeci elemanlarımız ise tedarik ettiğimiz kalın ve patpat naylonlar ile ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaları hasara karşı korunaklı hale getirir.

Elbiseleriniz özel elbise dolaplarımıza yerleştirilerek muhafaza edilir. Mutfak eşyalarınız kalın ve özel kağıtlarımız ile sarılarak köpüklü kartonlarımıza yerleştirilir. Bir ve ikinci katlara kadar yüksek olan binalarda eşyalarınızın nakliye aracımıza taşınmasını taşıma personelimiz gerçekleştirmektedir.

Sultanbeyli Neresidir?

Sultanbeyli, Türkiye'nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde bulunan İstanbul ilinin yaklaşık 315.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul'un Anadolu yakasındadır. Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat denildiğinde ilk tavsiye ettiğiniz ve ilk arayacağınız İstanbul - Sultanbeyli Nakliyat'tır.

sultanbeyli evden eve eşya taşıma
sultanbeyli evden eve nakliyat
sultanbeyli ev taşıma ve nakliyeci

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin Yapısı Nakliye Aracı Tipi Ortalama Fiyatlar
1+1 Oda Sayılı Kamyonet 740 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayılı Orta Boy Kamyon 820 TL / 5 Saat
3+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 950 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayılı Uzun Kamyon 1330 TL / 1 Gün

Nakliye Tanıtım Videomuzu İzleyin